Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Battle Royale oyunları 🎮🪂

Battle Royale' i patlatın Mini Royale: Uluslar 2 Crazybattle Hungry Shark Arena Battle Royale: Boyama Kitabı Küp Savaş Royale Girdap 9 Komik Nişancı 2 Free Fire - Subway Clash 3D PUBG Mobil Fortnite Scratch' te çevrimiçi Fortnite IO
Roblox Oyunları2 oyuncu oyunları.io OyunlarıYüzeyleri oyunlarıSavaş oyunlarıMetal slug oyunlarıCall of duty oyunlarıKıyamet oyunları

🎮🪂 Ücretsiz Battle Royale oyunları içeren geniş koleksiyon 🔫🏹

Fortnite PvP Simülatörü Fortnite Yapı Simülatörü Fortnite içinde inşa Minecraft Savaşı Royale Free Fire: Hafıza Kartları Fortnite Builder Sandbox Kogama Battle Royale Savaş Piksel Royale Çok Oyunculu Savaş Royale tarzı PUBG Fortnite Battle Royale Kogama' da Piksel Savaşı Royale Slither. Io Duty Mobile'ın Çağrısı Craftnite.io MiniRoyale2.io Fortnite Flappy Fortnite inşaat simülatörü Altın silah öfkesi Tetris 99 Maskeli Atıcılar PUBG stili Kim kim Fortnite Battle Royale Online Acımasız savaş royale Piksel Gun Apocalypse 3: Minecraft Son IO Kize Battle Royale PUBG Piksel 2 Apex Efsaneleri Çevrimiçi Kilitlenme çiz YoHoHo IO: Korsan Savaş Royale Solucan Royale IO Mini Savaş Royale tarzı PUBG Battle Royale Rusça Surviv. Io Savaş Royale Savaş Royale Zombie Masked Forces: Bir Atıcı oyunu Battle Royale: Çeteler PUBG Piksel 3 Bıçak Bıçakları IO Piksel PUBG 3D PUBG Piksel Karikatür Online Strike Çılgın Rush IO Blade.io Gun Battle Gangsterz IO Sal Royale BattlePoint. Io

Mario bros oyunlarıRoblox OyunlarıMario Kart oyunlarıLuigi oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıFortnite oyunlarıBattle Royale oyunları

Battle Royale oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Battle Royale'ı ele geçir ve kurtulan ol 🔥

Battle Royale oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 68 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🎮🪂%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Battle Royale oyunları, Strateji den, Savaşlar den, Playstore den, Clash royale den 🔫🏹🔪🗺️.🎮 Battle Royale Oyunları Nelerdir? 🪂
Battle Royale oyunları, hayatta kalma video oyununun unsurlarının ayakta kalan son oyuncu tipi oyun tarzıyla birleştirildiği video oyunları içindeki bir türdür. Görünüşe göre Battle Royale oyunları bir yenilik, ancak hiçbir şey gerçeklerden bu kadar uzak olamaz; artık dış ajanlar sayesinde büyük patlamayı yaşadılar. Battle Royale adı, ayakta kalan son oyuncunun temasına benzer bir temanın tartışıldığı aynı adlı bir Japon romanından gelmektedir, ancak şüphesiz bu temanın geliş ve gidiş nedeniyle 2012 sonrasında daha moda hale geldiği dönemdir. Açlık Oyunları romanlarının sinemaya uyarlanması.
Battle Royale oyunlarında bulacağımız şey, hayatta kalmamız ve oyun alanında hayatta kalan son kişiler olmamız gereken bir hayatta kalma macerasıdır. Burada kaç öldürme yaptığınız veya büyük bir hedefinizin olup olmadığı değil, hayatta kalma ve oyunun sonuna ulaşma yeteneğiniz değerlendirilecektir.
PUBG veya Fortnite, bu Battle Royale oyun modunu ünlü yapan oyunlardır, ancak o zamandan beri hem video oyunlarında hem de çevrimiçi mini oyunlar dünyasında versiyonları ortaya çıkmayı bırakmadı. Sizin için sunduğumuz tüm Battle Royale oyunlarını öğrenmeye hazır olun, ancak önce nasıl oynanacağını açıklayacağız.
🎮 Battle Royale Oyunları Nasıl Oynanır? 🪂
Battle Royale oyunlarının ortak unsurları vardır, bu da onları bu oyun kategorisine dahil eder ve bu tarzda oynanışı öğrenebilmeniz için hepsini göreceğiz. Tüm oyuncular aynı koşullarla, tamamen silahsız ve hayatta kalma görevlerinde onlara yardımcı olacak hiçbir şey olmadan başlar. Keşfedilecek alanlarla dolu bir haritaya uçaktan, helikopterden veya benzeri bir yerden atlamak zorundalar. Karaya çıktığınızda silahları, zırhları, tedavileri ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi bulmak için her köşeyi aramanın zamanı geldi.
Uygulayabileceğiniz strateji size bağlıdır, daha agresif olabilir veya çatışmadan kaçınarak her hamleyi dikkatlice düşünebilirsiniz çünkü burada önemli olanın en çok kayıp veren değil, hayatta kalan son kişi olmak olduğunu unutmayın. Harita çok büyük ve insanların kampta kalmaması için fırtına, gaz veya benzeri şekiller var (oyuna göre değişiyor). Oyun alanını istila ediyor ve gazdan zarar görmemek için güvenli alana gitmeniz gerekiyor. Hala hayatta olan oyuncuların yaklaşmaları ve son dövüşleri yapmaları bu şekilde teşvik edilir.
Artık Battle Royale oyunlarını nasıl oynayacağınızı bildiğinize göre tek yapmanız gereken bol aksiyon dolu oyun koleksiyonumuza bir göz atmak.
🎮 Web sitemizdeki En İyi Battle Royale Oyunları 🪂
İnternette ve video oyun konsolları veya mobil oyunlar gibi platformlarda başarı kazanan Battle Royale oyunlarını web sitemizde topladık. Bu son oyuncu ayakta oyunlarında hayatta kalma becerilerinizi test edebileceğiniz 65 Battle Royale oyunundan oluşan bir koleksiyonumuz var.
Yakın tarihte bu oyun moduna yer verenler Minecraft ve ARMA 2 modlarıydı ancak bu tarzı popüler hale getiren şüphesiz PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds) ve Fortnite oldu. Ardından cep telefonları ve bu oyun modunu mükemmel bir şekilde taklit eden diğer IO oyunları için Free Fire geldi. Hepsi sitemizde ve bu çevrimiçi Battle Royale oyunlarında artık kendi maceranıza başlayabilirsiniz.