Fortnite Battle Memory


Fortnite Battle Memory
Fortnite Battle Memory

Diğer Fortnite oyunlarıFortnite Animasyonlar ve videolar Battle Royale 2 oyuncu GMod veya Garry's Mod Hayatta kalma

Fortnite Battle Memory
Fortnite Battle Memory

🌟 Rating
3.7 / 5 of 1522 votes

Fortnite, video oyunları dünyasında güçlü durdu ve web sitemize, tüm oyuncularını memnun eden ünlü kaplamalarına dayanan özel bir oyunla geliyor. Deriler, karakterin için satın alabileceğin tek şeydir.
Bildiğiniz gibi, Fortnite, Battle Royale versiyonunda ücretsiz bir oyundur, ancak oyun içinde hindilerinizi deriler, alırlar, planör, danslar vb. Alımlarında harcayabileceğiniz bir mağaza var. Bu dekoratif olmaktan öte bir şey değildir, çünkü bu nesnelerden herhangi birinin satın alınması sizi daha güçlü yapmaz veya oyunda kazanma şansınızı arttırmaz.
Bu oyunda en ünlü kaplamalarını ve oyun mağazasındaki en iyi satıcıları tanıyabileceksiniz, çünkü neredeyse herkes orijinal olmaları için onlara sahip.
Burada, kimseyle yüzleşmek zorunda kalmayacaksınız, bu sadece beyninizi bir hafıza oyunu ile eğitmekle ilgili. Aynı olan kartları bulmanız ve onları birer birer çevirmeniz gerekecektir. Mektubun arkasındaki resmi hatırla ve seviyeyi temizlemek için ortağını bul. Farklı seviyeleriniz var, bu zorlukta artacak ve zincirlenen her başarı için bir artı puan alacaksınız. Fortnite Battle Memory' de zihnine meydan okumaya cesaret edin.
Oyunun tadını çıkar Fortnite Battle Memory, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Fortnite oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Fortnite oyunları


📝 yorumlar
Mario brosRobloxHello neighborFreddyMinecraftCupheadFifaKonuşan AngelaPlay storePubgMarvelYandere SimülatörüOyun kategorileri

Go to TOP