Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Garry mod oyunları

Garry' s Mod - Military Wars Çok Oyunculu Garry'ın Mod Prop Hunt Prop Avı 2.0 Kogama Bulmaca: Gmod Minecraft Kogama Freefall Tournament: Battle Royale Minecraft Gmod Çevrimiçi gizle Karikatür Online Strike
Mario bros oyunları Mario Kart oyunları Fortnite oyunları Yoshi oyunları Luigi oyunları Roblox Oyunları Kaza bandicoot oyunları 2 oyuncu oyunları çekimler oyunları Kıyamet oyunları Kogama oyunları

Garry mod oyunları çevrimiçi

Garry's Mod'un deliliği 🔥

Garry mod, görüntülenecek yaklaşık 9 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, gmod oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Garry'nin Modu veya Gmod nedir?


Basitçe Gmod olarak da bilinen Garry's Mod, fizikle denemeler yapmanıza ve nesneleri manipüle etmenize izin veren eğlenceli bir sandbox oyunudur . Başlangıçta The Orange Box ve Left 4 Dead gibi oyunlardan öğeler kullanıldı, daha sonra kendi içeriğiyle bağımsız bir oyun haline gelecekti. Garry's Mod'un ilk versiyonu 2006 yılında doğdu ve 2015 yılına kadar yeni versiyonları çıkmaya devam etti. Oyun düzenli olarak güncellenmektedir ve Steam sayfasında pazarlanmaktadır. Gmod'daki en ünlü oyun modları, Trouble in Terrorist Town veya Prop Hunt'tır ve bunları web sitemizde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Garry's Mod'un en iyileri, bu video oyununun hayranlarının keyfini sonuna kadar çıkarması için sayfamıza geldi.
Garry's Mod'un temel oyununun takip edilecek bir hedefi veya hikayesi yok, bizi tüm nesneleri kısıtlama olmaksızın manipüle edebileceğimiz tamamen özgür bir dünyaya bırakıyor. Ancak ünlü oyun modları, video oyunları dünyasında kendilerine bir isim yaptı ve birçok çevrimiçi mini oyunda çoğaltıldı. Bunlar , Gmod Terörist Kasabasında kendi Prop Hunt veya Trouble maceralarınızı yaşayabileceğiniz web sitemizde bulacağınız şeylerdir.

En iyi Gmod Çevrimiçi mini oyunlar


Bu nedenle, Garry's Mod'da kendimizi bir oyuncunun araç tabancası sayesinde karakterler oluşturabileceği ve onlarla etkileşime girebileceği bir sandbox oyunu (açık dünya) ile buluyoruz. Ancak, Garry's Mod'u ünlü yapan çevrimiçi çok oyunculu mod ve Gmod deneyimini başka bir düzeye taşıyan çoklu oyun modlarıdır. Ana Gmod çevrimiçi mini oyunları şunlardır:

Fanoyunlar.com'da Garry's Mod'u ücretsiz oynayın


Artık Garry's Mod oyunu hakkında biraz daha bilgi sahibi olduğunuza göre, bu maceranın ne hakkında olduğunu ilk elden bilmek istediğinize eminiz ve orijinal oyuna para harcamak istemiyorsanız ideal olan şey Klasiklerine dayanan bu çevrimiçi mini oyunlarla oyun modlarını deneyerek başlayın. Şüphesiz en eğlencelisi Prop Hunt ve bu oyun modunda dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşacağınız çevrimiçi bir versiyonumuz var.
Web sitemizde oyunlarımızı periyodik olarak güncelliyoruz, bu nedenle herhangi bir haberi kaçırmak istemiyorsanız, Gmod ile ilgili en son haberlerin ve yüzlerce popüler oyunun eksik olmayacağı web sitemizi takip etmeye devam edin.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic 3 Sonic 2 kahramanları Sonic: Klasik Kahramanlar Sonic.EXE Üzüntü Yeni Super Mario Bros. (ABD) Sonic 3 Tamamlandı Super Mario Bros 3 karışımı Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Sonic 3. EXE ve Knuckles Sonic: Kirpi 4 Sonic 3' te Film Sonic