Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Savaş oyunları

Call of duty free Karşı zanaat 2 Castel Savaşları Yeni Dönem Karikatür karşı grev Silahlı Kuvvetler Imperia Online Zanaat Çatışması Call of Duty: Black Ops Almanya Fortnite IO Garry' s Mod - Military Wars Çok Oyunculu Dragon Ball: Gelişmiş Macera Brawl Royale tarzı Brawl Stars
Battle Royale oyunlarıAksiyon oyunlarıçekimler oyunlarıYüzeyleri oyunlarıYabancı oyunlarıYıldız Savaşları oyunlarıçatışma royale oyunlarıZombiler oyunları

Ücretsiz Savaş oyunları içeren geniş koleksiyon

Naruto Çevrimiçi PUBG Infinity Savaş Alanı OPS Clash of Clans - Taht Savunucusu Duty Mobile'ın Çağrısı Pokemon: Dinamonlar Şehirde Görev Çağrısı LEGO Star Wars III: Klon Savaşları (Avrupa) Maskeli Atıcılar PUBG stili Kogama' da 4. Savaş Tanklar: 90' ların Klasik Tankların Çatışması Cuma Gecesi Funkin vs Flippy Pop Yaşam YoHoHo IO: Korsan Savaş Royale Yıldız Savaşları Tatoonie: Kogama Counter Strike: Zombiler Savaşı Zig ve Sharko Sandcastle Havaalanı Clash Komik 3D Jet Fighter Unity 3D Savaş gemisi Dragon IO Masked Forces: Bir Atıcı oyunu Büyük saldırı WW2 Zombileri Yarı ömürlü görev komutu II. Dünya Savaşı: Seige Zombilerin saldırısı: Askerler ve ölümsüzler PUBG Piksel 3 Arnie Saldırısı Uçan Süper Kahraman İntikamı: Büyük Şehir Kaptanı Zırh Çatışması Ordu Blok Kadrosu Eylem FPS kıyamet ordusu Komik zombi çağrısı CS Çevrimiçi Savaş Simülatörü Ölümcül atıcı: av dinozorlar Son ölüm mangası Bullet Force Çok Oyunculu Mahjong Görev Çağrısı Savaşçı örümcek robot Ordu savaş 3d Zombiler Savaşı Son Ayakta Kalan Büyücü Call Of Duty Keskin Nişancı Suikastçısı Zombie Call 2 Galaksi için savaş Valkyrie Profili

Cuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKavga oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıSimler oyunlarıFortnite oyunlarıCartoon network Oyunları

Savaş oyunları çevrimiçi

Ordunu savaşa hazırla 🔥

Savaş, görüntülenecek yaklaşık 191 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, savaslar, dunya savası z, savas narası oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bu Çevrimiçi Savaş Oyunlarında ordunuzu zafere taşıyın


İnsanlığın başlangıcından bu yana silahlı çatışmaların tarihteki bir değişmez olduğu ve bunun birçok video oyununda tekrarlanması, özellikle de kamuoyunda, özellikle de erkeklerde büyük ilgi uyandırdığı düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Savaş oyunları, Risk gibi strateji oyunlarıyla masa oyunlarından başladı. Büyük platformlara sıçramaları çok uzun sürmedi ve sanal dünyada tarihteki en önemli savaş çatışmalarını yeniden canlandıran yüzlerce oyun var, bazıları ise söz konusu oyun için yaratılan kurgusal çatışmalara dayanıyor.
Savaş oyunlarında farklı senaryolar bulabilirsiniz. Bütün bir ordunun kaptanlığını yapabilir, onu savaşlara taşıyabilir, medeniyetinizi ve şehrinizi büyütebilirsiniz. Ünlüler Age of Empires, Civilization veya Total War oyunlarıdır. Burada kaynaklar, askerler yaratmanız ve giderek güçlenmek için genişletmeniz gereken alanlarınızı korumanız gerekiyordu.
Ancak savaş dünyasının en popüler oyunları şüphesiz nişancı oyunlarıdır. Bu vesileyle size oyunun gelişimi ve zafere ulaşmanız için hayati önem taşıyan bir karakterin kontrolünü verecekler. Bununla birlikte savaş alanında hayatta kalmanız ve tüm görevlerinizi tamamlamanız gerekecek. Tüm bunlar ve çok daha fazlası artık web sitemizde mevcut, böylece internetteki en ünlü savaş oyunlarıyla eğlenebilirsiniz.

Platformlarda zafer kazanan Savaş Oyunları


Size daha önce PC için mevcut olan ve o zamanlar tam bir başarı elde eden bazı strateji savaş oyunlarından bahsetmiştik, bazıları çok iyi eskimiş ve en nostaljik insanlar onları aramaya devam ediyor. Total War, Age of Empires veya Civilization, savaş ve strateji oyunları dünyasında harika referanslardır ve biz bunları önermeden duramayız. Ayrıca, bu oyun biçimini taklit eden çok sayıda çevrimiçi mini oyun vardır ve web sitemizde bunların keyfini çıkarabilirsiniz.
Atıcılar açısından en ünlüleri şüphesiz Battlefield ve Call of Duty destanlarıdır. Bunlarda, düşmanlara karşı savaşmak zorunda kalacağımız kurgusal senaryoların yanı sıra, Birinci Dünya Savaşı veya İkinci Dünya Savaşı gibi savaş çatışmaları da kopyalandı.
Galaksiler arası savaş oyunları da oldukça popüler ve Star Wars gibi destanlar hayal gücüne kanat açtı. Bu savaş oyunları kategorisinde hazırladığımız her şeye hazır olun ve ulusunuza zafer kazandırmak için rakiplerinizle yüzleşin.

Savaş Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin


Zaten en büyük savaş çatışmalarıyla yüzleşmeye hazırsanız doğru yere geldiniz çünkü savaş oyunları kategorimizde zafer için ordunuzla birlikte savaşmanız gereken neredeyse 200 oyun var. Web sitemizde, daha çocuksu bir dokunuş vermek için çizgi film kullananlardan, bize COD veya Battlefield gibi ünlü oyunları hatırlatan çok gerçekçi grafiklere sahip olanlara kadar çok farklı savaş oyunları var.
Çevrimiçi savaş oyunlarımızda ordunun kontrolünü elinize alın ve onu ülkenizin zaferine ulaştırın.