Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Garson Audrey

Garson Audrey

Garson Audreyİlgili ve önerilen oyunlar

Çilek Kız Bake Dükkanı Mutfakta Moana Dondurma panda ile eğlenin Noelia' nın Restoranı Penguen Cafe Şekerci Dükkanı: Şekerci Krusty Krab mutfakta Sünger Hello Kitty Beslenme Çantası Mucizevi Uğur Böceği Yemek Prenses Elsa ile lezzetli börekler hazırla Unicorn Cake Pops Çilekli Kurabiye Pişirme Tatlılar SpongeBob pizza pişiriyor Izgara pizza Dondurma ve Koniler hazırlanması Prenses eğlenceli ve lezzetli kekler hazırlar Buz Prensesi Bebek Evi Maşa ile Koca Ayı: Hayvanlar için pişirin Komik Pasta Şefi Doktor McStuffins: Cupcakes Yap Meyveli kek Baby Lily'nin doğum gününü kutla Anneme Kahvaltı Krep Mücadelesi
Restoranlar oyunlarıPlaystore oyunlarıHamile oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıElbise oyunlarıTorunları oyunlarıYüksek canavar oyunlarıKızlar oyunlarıLol sürpriz oyunlarıCartoon network oyunları
Garson Audrey
Garson Audrey
Garson Audrey
Garson Audrey

🌟 Oran oyunu
13 oydan 4.6 /5
ücretsiz mutfak oyunlar

Garson Audrey

Bu, şef gibi yemek yap oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Audrey, başkaları için garsonluk yapmaktan bıkmış durumda ve şimdi bu kafeterya ile kendi işini kurup kurmaya karar verdi. Önceki sahibi tarafından kalan ve açılış günü için kusursuz görünen tüm hasarı sonlandırmasına yardım etmek zorunda kalacağız.

Binadaki hasarların her birini düzeltmek için görünen unsurları kullanmak zorunda kalacağız. Diğer birçok faaliyetin yanı sıra masayı veya bar tezgahını sabitlemek için çekici kullanın. Hazır olunca, bir garson olarak Audrey' i dekore etme ve giyinme zamanı olacak ve açmaya hazır olacağız.

Garson Audrey'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz şef gibi yemek yap kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-09-24T13:28:58+00:00


Oynamak için kontroller