Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Mutfak oyunları

Kalamar şeker pişirme Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın Kendi Cafe Panic Online'ınızda oluşturun ve çalışın Renkli tek boynuzlu at ve deniz kızı kekleri pişirin Yemek Çılgınlığı Ekspresi Panda' nın Pizza Salonu Lezzetli Emily's: Yeni Başlangıç Max Karışık Mutfak Krusty Krab mutfakta Sünger Hello Kitty Beslenme Çantası Mucizevi Uğur Böceği Yemek Prenses Elsa ile lezzetli börekler hazırla
Cuphead oyunları Lol sürpriz oyunları Hamile oyunları Cartoon network Oyunları Elbise oyunları Nickelodeon oyunları Kızlar oyunları Mucizevi uğur böceği oyunları Yüksek canavar Oyunları Disney Oyunları Bebek oyunları Torunları oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Unicorn Cake Pops Çilekli Kurabiye Pişirme Tatlılar SpongeBob pizza pişiriyor Izgara pizza Dondurma ve Koniler hazırlanması Prenses eğlenceli ve lezzetli kekler hazırlar Buz Prensesi Bebek Evi Maşa ile Koca Ayı: Hayvanlar için pişirin Çilek Kız Bake Dükkanı Komik Pasta Şefi Mutfakta Moana Doktor McStuffins: Cupcakes Yap Meyveli kek Baby Lily'nin doğum gününü kutla Anneme Kahvaltı Krep Mücadelesi Armut dondurması hazırla Benim lezzetli pizza Dondurma panda ile eğlenin Pamuk Şekeri Yap Mama Hazel: Muz Bölmesini Hazırlayın Kokteyl Hazırlamak Fırında Pasta Yarışması Kuklaların komik çöreğini hazırlayın Lezzetli sandviçler hazırlayın Pucca Aşçılar Dondurma külahları oluşturun En kötü lokali Hamburger Yarışması Pizza Yarışması Emma, herkesin en iyi dadısı Papa Louie Toastelia Cadılar Bayramı için Cupcakes Lezzetli kek hazırla Burger dükkanı Şefin bıçağı Hızlı Pişirme 4: Biftek Motor Bike Pizza Teslimatı Şef Simülatörü Barmen Celebs Mix Scooby Doo: Dev Sandviç Kore Yemek Kursu Ev yapımı Pizza Hızla en iyi burgerleri hazırla Anne Hazel Sandviç Aşçılar Vincy kırmızı kadife keki hazırlar. Noelia' nın Restoranı Emma ile Yemek: Çikolatalı Kurabiye

Mutfak oyunları çevrimiçi

Mutfağa girin ve ocağın sorumluluğunu alın 🔥

Mutfak, görüntülenecek yaklaşık 205 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, sefler, mutfak, ascı, biskuvi oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Yemek Yapma Oyunlarımızla gerçek bir Şef gibi hissedin


Sanal mutfaklarımızın ocağının başına geçin ve yüzlerce müşteriye yemek hazırlamanız gereken bu oyunlarla eğlenin. Bir restoranın sorumluluğunu üstlenebiliyorsunuz ve müşterilerinizin sabırsızlanmaması ve işletmeden çok mutlu ayrılmaması için sipariş edecekleri yemekleri en kısa sürede pişirmelisiniz. Diğer oyunlarımızda sadece belirli tarifleri öğreneceğiz ve tüm adımları doğru bir şekilde yapmamız için şefin bize verdiği talimatlara çok dikkat etmemiz gerekecek. Yemek pişirme dünyasına tutkuluysanız ve geleceğinizin harika bir şef olmak olduğunu düşünüyorsanız, sizin için hazırladığımız bu oyunlarla pratik yapmayı bırakamazsınız.

Yemek pişirme gelişen bir sektör ve her geçen gün daha fazla insan özgün mutfağın ve inovasyonun ardındaki işi anlıyor. Bu oyunlarda, bir mutfakta baskı altında çalışmanın nasıl bir şey olduğuna dair bir fikir edinebileceğiz, ister çok özenli ve tamamen güncel yemeklerden her ülkenin en klasik tariflerine kadar pişirin. Suşi oyunları, pizza veya hamburger yapma oyunları veya ünlü pişirme oyunları gibi yemek türlerine odaklanan temalı oyunlarımız var. En çok hangi mutfak dalını sevdiğiniz önemli değil, önemli olan web sitemizde çok çeşitli çevrimiçi yemek pişirme oyunları bulabileceksiniz.

Bulabileceğiniz en ünlü Yemek Yapma Oyunları


Yemek pişirme oyunları en klasik mini oyunlardan biridir ve konu yemek tarifleri öğrenmeye veya müşterinin bizden sipariş ettiği siparişi oluşturmak için malzemeleri ilgili sıraya yerleştirmeye gelince çok bağımlılık yapar. Burada dünya kadar çok zamanımız olmayacak, her müşteriye hizmet vermenin bir sınırı olacak ve bunu anlamazsanız çok öfkeli bir şekilde ayrılacaklar ve bir daha geri dönmeyecekler ve biz bunun olmasını istemiyoruz.

Şüphesiz, video oyun konsolu platformlarında en başarılı olan yemek pişirme oyunlarından biri, genç bir kadının en iyi puanı almak için çok farklı tarifler öğrenmesi ve bunları mükemmel bir şekilde kopyalaması gereken ünlü Cooking Mama oyunudur. Cooking Mama, Nintendo platformlarında başarılı oldu ve burada bize bu oyunu hatırlatacak çok eğlenceli çevrimiçi versiyonlar bulacaksınız.

Mini oyunlar dünyasında, çoğu flash oyunların düşüşüyle ​​​​kaybolmuş olsa da, ünlü Papa Louie oyunlarını öne çıkarmalıyız. Ancak mobil cihazlarınızda da keyfini çıkarabilmeniz için HTML5 sürümlerini kurtarmaya çalışıyorlar. Her sipariş için talimatları izlemeniz, yiyecekleri yakmamanız ve malzemeleri doğru sıraya ve en iyi görünüme sahip bir şekilde yerleştirmeniz gereken son montaja geçmeniz gerekiyordu.

Bunlar web sitemizde bulacağınız yemek pişirme oyunu örneklerinden sadece birkaçıdır ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız sizi 200'den fazla çevrimiçi yemek pişirme oyununun yer aldığı bu kategoriye göz atmaya davet ediyoruz.

Yemek Yapma Oyunlarımızla mutfağın tadını çıkarın


İşletmenizi açmanız ve mahallede popüler olmanızı sağlayan tüm yemekleri pişirmeye başlamanız için müşteriler kapıda bekliyor. Sobanın arkasındaki maceraya hazır olun ve tüm müşterilere öfkeyle ayrılmadan önce servis yapın.

Bu çevrimiçi oyunlarla yemek pişirme becerilerinizi gösterin ve kim bilir, belki bu gelecekte sizin mesleğiniz olabilir.