Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Hamile oyunları

Disney prensesleri hamile giydirme oyunu İkizlere hamile Tinkerbell Angela ve Tom: Hoş Geldiniz Bebek Evi Hamile Anna ve bebek bakımı Hamile Elsa: Modern Dolap Kardashian Sisters Hamile Anna ve Ariel Hamile: Modern Dolap Rapunzel Hamile: İkizlerinin doğum günü LOL Sürprizi: Sürpriz Yumurtalar Ladybug: Aile Günü Uğurböceği Bebek Pençe Devriyesi: Bahçe Kurtarma
Lol sürpriz oyunları Hamile oyunları Cartoon network Oyunları Elbise oyunları Kızlar oyunları Mucizevi uğur böceği oyunları Yüksek canavar Oyunları Manikür oyunları Disney Oyunları Moda oyunları Bebek oyunları Torunları oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak! Uğur Böceği: Hamile Alışveriş Rapunzel Hamile: Bebeğinizin doğuşu Hamile Barbie Pou On Line Hamile Elsa: İkizlerin Doğuşu Angela ve Tom: İkizlerinden Mutlu Dondurulmuş Elsa doğum Royalty Prenses: Hamile Elsa: Bebeğinin doğumu Dondurulmuş: Elsa ve Anna bebekler Hamile Barbie: Bebek için alışveriş En güzel yumuşacık evcil hayvanlar Hamile Barbie: Rahatlatıcı Spa Angela: Oyuncak Dükkanı Pou Bakımı Ciddi yaralanmalara sahip böcek böceği Ariel Hamile: Hoşgeldin Bebek Rapunzel: Odaları Dekore Et Uğur Böceği: Acil Aşılar Angela Hamile: Rahatlatıcı Spa Uğur Böceği işletmek Torunları Hastanesi Noktalı Kız Düğünü Prenses Anna'nın Doğuşu Uğurböceği İlkyardım Bebek sarı Moana'nın bebeği hastanede Küçük Prenses Pijama Partisi Uğur Böceği ve Süper Barbie Hamile: Tıbbi Checkup Anna'nın Çamaşırhane Pou: Sanal Evcil Hayvan Angela Douglas: Bebeğini besle Frozen' dan Elsa hamile ve sevgili Jack' i Uğur böceği: Doktor Beyin Rapunzel Hamile: Bebeğinizi doğurun Pou bebekleri yıkıyor Hamile Elsa: Sağlık Kontrolü Moana: Yara Dracu laura hamile Karantina Alımları: Coronavirus Yeni Uğur Böceği ve Moana Bebekleri ile ilgilen Kedileri Yıkamak Elsa ve Jack: Bebeklerinin doğumu Hamile barbie oyun ile onu İkizler Uğur böceği ve Elsa: Araba kazası Yağma hamile

Hamile oyunları çevrimiçi

Hamile kadınların bebeklerini almasına yardımcı olun 🔥

Hamile, görüntülenecek yaklaşık 266 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, hastalar, acil durumlar, bebek, goz kulak olmak, hamile prensesler, hamile, hastaneler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Çevrimiçi Hamile Oyunlarımızın sunumunda işbirliği yapın


Hayat, anne olmayı göze alan kadınların karnından başlar. Bugün her kadının hayatındaki en mutlu anlardan birine, anne olma anına tanık olmalıyız. Hem hamilelik hem de doğum zamanı anneler için oldukça zordur çünkü vücutları bu durum süresince aynı olmalarına izin vermeyecek çok sayıda değişiklikle karşı karşıyadır. Birçok genç kadın küçük yaşlardan itibaren bu anın hayalini kurar ve en büyük umutlarından biri anne olmaktır. Hepsi için, hamile kadınların bakımına yardımcı olabileceğiniz veya doğum sırasında ebe olabileceğiniz çok eğlenceli çevrimiçi oyunlarımız var.
Bu başlıkların en komik yanı, çizgi film dünyasından bu durumda asla hayal bile edemeyeceğiniz karakterlerle tanışacak olmanız. Konuşan Tom oyunlarından Disney prensesleri ve Uğur Böceği, Barbie veya Angela gibi diğer karakterler için hamile oyunlarından bahsediyoruz.
Hamile oyunlarında , yeni doğan bebeklerini doğurmasına yardımcı olacak ebe olacaksınız. Hamileler için doğum anı en zoru olacak ve bebeği karnından çıkarmak için doğumlara katılmak zorunda kalacağız. Doğum yapmak biraz karmaşıktır, ancak iyi tıbbi hizmetler ile daha iyi olabilir. Bu nedenle, kızların doğumlarına iyi katıldığınızdan emin olun ki, mümkün olduğunca az acı çeksinler. Bu kadınların evde veya hastanede doğum yapmasına yardım ederken iyi eğlenceler. Artık anne olduğunuzda geleceğinizin nasıl olabileceğine dair bir fikir edinebilirsiniz. Tüm bebeklerin bu kadar kolay doğmadığı ve son dakika sezaryenin gerekli olduğu zamanlar olduğu dikkate alınmalıdır.

Hamile Kadınlarımıza Çevrimiçi Oyunlarında Sahip Çıkın


Yaşam mucizesinin gerçekleşmesi için her şey hazırdır ve tam da şimdi, kahramanlarımızın her şeyin tam bir başarıyla sonuçlanması için yardımınıza ihtiyaç duyacağı zamandır. Doğum sırasında birçok komplikasyon meydana gelebilir ve bunun olmaması için çok dikkatli olmalısınız. En klasik hamilelik oyunlarında, anneyle ilgili her şeyin doğru olduğundan emin olmanız gerekir: sıcaklık, kan basıncı, vb. Ayrıca anneler üzerinde en son ultrasonları uygulayıp küçüklerin durumunun en uygun olduğunu teyit edebileceğiz.
En kötü ihtimalle ameliyathanede her şey bitebilir ve işte o zaman işler kendiliğinden gitmez, sezaryen bebeğin dünyaya ulaşabilmesi için yolunu açar. Tüm bunlar, web sitemizdeki farklı hamile oyunlarında yapmanız gerekenler olacak.

En iyi çevrimiçi Hamile oyunları


Sitemizin hamilelik oyunları ile ilgili bu kategorisinde bulabileceğiniz tüm oyunlardan sadece bir tanesiyle kalmak imkansız olurdu. Kuşkusuz, küçükler, doğumda en sevdikleri Disney prenseslerine yardım etmek zorunda kalacakları oyunlarla halüsinasyon görecekler ve bu, hamile Rapunzel, Frozen'dan Elsa ve Anna'nın ilk bebeklerini doğurduğu ve hatta Tinkerbell'in bir bebek olacağı oyunlarımız var. bu maceralarda anne
Sadece onlar olmayacak ve o anın en ünlü çizgi filmlerinin kahramanları da hayatlarının bu harika anına hazırlanıyorlar. Hamile Uğur Böceği oyunlarına veya Mattel'in en ünlü bebeği olan hamile Barbie oyunlarına atıfta bulunuyoruz.
Diğer az bilinen yüzlerin de bu hamilelik oyunlarında yardımınıza ihtiyacı olacak ve en iyi çevrimiçi hamilelik oyunları ile web'in bu kategorisine gelecek haberleri takip etmenizi öneririz.