Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Bebek oyunları

Frozen' dan Elsa hamile ve sevgili Jack' i Çocuk bakıcısı delilik on line Güzel bebeğimizi gördün Bebek kreş Mutlu bebek bahçesi Bebeğimize iyi bak Yaşam Yarışı Bebek Olie Doğum Günü Partisi LOL Sürprizi: Sürpriz Yumurtalar Ladybug: Aile Günü Uğurböceği Bebek Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!
Hamile oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıCartoon network OyunlarıLol sürpriz oyunlarıElbise oyunlarıMakyaj yapmak oyunlarıTorunları oyunlarıKızlar oyunlarıBebek oyunlarıManikür oyunlarıModa oyunlarıYüksek canavar Oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Uğur Böceği: Hamile Alışveriş Rapunzel Hamile: Bebeğinizin doğuşu Angela ve Tom: İkizlerinden Mutlu Dondurulmuş Elsa doğum Royalty Prenses: Hamile Dondurulmuş: Elsa ve Anna bebekler Angela: Oyuncak Dükkanı Ariel Hamile: Hoşgeldin Bebek Rapunzel: Odaları Dekore Et Prenses Anna'nın Doğuşu Bebek sarı Moana'nın bebeği hastanede Küçük Prenses Pijama Partisi Angela Douglas: Bebeğini besle Rapunzel Hamile: Bebeğinizi doğurun Pou bebekleri yıkıyor Hamile Elsa: Sağlık Kontrolü Angela ve Tom: Hoş Geldiniz Bebek Evi Dracu laura hamile Uğur Böceği ve Moana Bebekleri ile ilgilen Elsa ve Jack: Bebeklerinin doğumu Rapunzel ve Elsa Hamile Anna Hamile: Doğal Doğum Ladybug: Bebeğin odasını dekore Bebek Olie: Okulun ilk günü Bebek bakımı: Sünger Bob Bebek Hazel: Okul Pikniği Pamuk Prenses Hamile: Doğum Zamanı Bebek Mary annesiyle alışverişe gider Bebekler için eğlenceli kostümler Bonnie: Hamilelikte bakım Baby Lily'nin doğum gününü kutla Vahşi Hayvanlar için Bakım Bebek öğrenme hayvanlar Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor! İyileşmek bebek zambak Elsa: Dadıya Şakalar Baby Hazel Baby Jake ile oynuyor Bebek Hazel' in Saç Kesimi Bebek bebek üreticisi Bebek ela dans bale Baby Hazel: Okulda Hijyen Baby Hazel tarafından eğlenceli bahçe partisi Yeni bebekler oluştur Baby Hazel: Sürpriz Partisi Düzenle Baby Hazel: Kardeşinin bakımı Baby Hazel: Kardeşin Matt ile oyna Bebek Hazel: Jack O-Fenerler Pizza

Bebek oyunları çevrimiçi

Bebeklerle çevrimiçi ilgilenin 🔥

Bebek, görüntülenecek yaklaşık 76 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, bebek, bebek bakıcıları oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bu Bebek Oyunlarında en iyi bakımı verebildiğinizi gösterin


Büyüyünce anne ya da baba olma hayali kuran pek çok insan var ve bunun ne anlama geldiğine alışabilmeniz için sizi sitemize akın eden bebek oyunlarını denemeye davet ediyoruz. Bu oyunlarda küçüklerle ilgilenmeniz gerekecek ve onlar yeni doğduklarında tamamen size bağlı olacaklar. Küçükler yemek yemiyor, uyumuyor ve onlara en iyi bakımı vermezseniz temiz olmuyorlar, bu yüzden sağlıklı ve güçlü büyümeleri için yardımınıza ihtiyacımız var.
Bebek oyunlarında, doğum yapan hamile kadınlarla ilgili oyunlardan bebek bakımı oyunlarına veya anaokullarını veya kreşleri yönetmek zorunda kalacağımız oyunlara kadar çok çeşitli oyunlar bulacağız. Bu oyunların ortak noktası, kahramanların bebekler olması ve testi geçip geçemeyeceğimizi belirleyenlerin de onlar olması.
Artık bebekleri giydirebileceğiniz oyunların, bebek için odayı dekore etmeniz gereken oyunların veya annelerin ilk bebeklerini doğurmasına yardımcı olacağınız oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bunlar, kaçıramayacağınız 75'ten fazla bebek oyunundan oluşan bu koleksiyonda.

Bebek Oyunları Nasıl Oynanır?


Web sitemizdeki bebek oyunları tüm izleyiciler için, hatta en küçük bebekler için bile tasarlanmıştır ve bu nedenle hepsinin oynanışı çok basittir. Oyun modu, seçilen oyunun spesifik temasına bağlı olarak değişecektir, ancak bunlar çok yaygın kalıpları takip etme eğilimindedir. Bebek doğurma oyunlarında genel olarak anneyi doğumdan önce, ardından bebeği doğduktan sonra hazırlamak zorunda kalacağız.
Ancak kreşi yönetmemiz gereken bebek oyunlarında çocukların isteklerini sanki başka bir işteki müşteriymiş gibi yerine getirmek zorunda kalacağız. Onları eğlendirmeli, temiz ve iyi beslemelisiniz ki, anneleri onları almak için geri gelsin ve onları geri getirmekten ne kadar mutlu olduklarını görsün.
Öte yandan, küçükler için en iyi kıyafetleri seçmek için moda zevkinizi göstermeniz gereken bebek giydirme oyunları da var. Bu oyunların bazıları temalıdır; örneğin bebeklere kostüm giydirme oyunları veya Noel için bebekleri giydirme oyunları. Artık sitemizde yer alan bebek oyunları kategorisindeki tüm oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

Bebek Oyunlarımızda yeni doğan bebeklere iyi bakın


Bugün oyunlarımızın baş kahramanı olan bu bebeklere bakmak için yardımınıza ihtiyacımız var. Gerçek şu ki, çok fazla ele ihtiyacımız olacak ve bu bebek oyunları kategorisinde halihazırda 75'ten fazla oyun var ve sayıları da artıyor.
Bebek oyunları teması web sitemizin en sevilen oyunlarından biridir ve bu oyunların hiçbirini kaçırmamanız için hepsini bu köşede derledik. Çalışmaya başlayın ve bebeklerimize oyunlarında en iyi bakımı verin.