Köprüdeki Pompalar

Köprüdeki Pompalar

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Köprüdeki Pompalar
Köprüdeki PompalarKöprüdeki PompalarKöprüdeki PompalarKöprüdeki Pompalar

🌟 Rating
3.6 / 5 of 7 votes

Rakip ordusu çok sayıda ve onlara saldırmak için, kaptan şehre giriş köprüsünde bazı bombaları yıkıp hepsini yok etmeyi planlıyor. Patlayıcıları köprüye yerleştirmekten ve onları düzenli bir şekilde patlatmaktan sorumlu olmalısınız, böylece herkes ölür.
İlk seviyelerde size dört dinamit paketi verecekler ve onları stratejik olarak yerleştirmek zorunda kalacaksınız, böylece köprü tamamen ve onunla birlikte düşman askerleri çökecek. Birisi kaçarsa veya köprüyü iyi tahrip etmezseniz, dinamiti farklı bir yere koymak için tekrar denemek zorunda kalmadan seviyeyi kesersiniz. Savaşa hazırlanın ve düşmanın ilerlemesini imha etmek için bombaları köprünün üzerine yerleştirin.
Oyunun tadını çıkar Köprüdeki Pompalar, ücretsiz, bizim seçtiğimiz savaş oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer savaş oyunları

Ordu savaş 3dKule PatlamasıZombi Yükseliyor: Ölü SınırSırada Ne Var?4. Savaşın tadını çıkarınSavaş SimülatörüSavaş Bölgesi: 3D Paralı AskerlerCad Savaşı 4Savaşta kahramanın yoluMetal silah öfkesiÖlüm mangası 23B savaş bölgesiMinecraft Bombacı ArenaKlanlar Online'da ÇatışmasıGalaksi için savaşStan ManYıkılan domuzKrallığı savunÇöp Adam: Barışı KoruLordz2.io FetihCanavarlara karşı savaşSavaşta AskerPatlayıcı füzelerin kontrolüNaruto ÇevrimiçiBomberman 2 OyuncularGökada SavaşçılarıBaşkanları Yok EtStickman VS ZombiesSavaş Piksel Royale Çok OyunculuKavga yıldızlarıBom Bom IOÇevrimiçi savaşPUBG PikselŞeker maç şeker ezme tarzıKorku Geceleri HikayesiMad 2. Gün ÖzelCrossy KöprüsüYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleBıçak Bıçakları IODynamons World
Go to TOP