Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!


Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!
Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!

Diğer vampirler oyunlarıTerör Cadılar bayramı Mutantlar Draculaura Oyun Yüksek canavar Hayaletler Canavarlar Oyun Iskeletler Kaleler Vampirler Ghostbusters Oyun Kanlı Zombiler

Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!
Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!

🌟 Rating
2.5 / 5 of 6 votes

Draculaura' nın vampir bebeği oldu. Monster High'ın yeni bir üyemiz var ve sizden ona şişeyi, emziği vermenizi ve dehşet verici hikayeler anlatmanızı istiyoruz.
Draculaura' nın küçük bebek vampiri, zaten daha sakin ve uykuda olduğunda, canavarca dekoratör olarak rolünü oynayabilirsin. Küçük vampirin odasını terk etmek, güzel ve sırayla korkutucu; Nasıl Canavarlar böyle.
Duvarların rengini değiştirebilir ve vampir bir bebek için ideal bir bebek karyolası seçebilir, ayrıca dışarıdan manzarayı değiştirebilir, yarasalar, örümcek ağları, şamdanlar ve Draculaura ve onun vampir bebeği için değerli gotik aksesuarlar ekleyebilirsiniz.
Monster High odasını dekore et, bedava, çok eğlenceli ve Draculaura seni memnun edecek!.
Oyunun tadını çıkar Monster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!, ücretsiz, bizim seçtiğimiz vampirler oyunlarımızdan biri.

🅃 Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer vampirler oyunları


📝 yorumlar
Mario brosRobloxHello neighborFreddyMinecraftCupheadFortniteFifaKonuşan AngelaPlay storePubgMarvelDoodiemanOyun kategorileri

Go to TOP