Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Bomberman oyunları

Süper Bomberman 4 Bomberman Arcade Bomberman HTML5 Bomberman 2 Oyuncular Süper Bombacı 5 Patlayıcı Bombacı: Parti Sürümü Bomba 8 Ubisoft All Star Blast!
Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıRoblox OyunlarıYoshi oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıTetris oyunlarıçarşı OyunlarıFortnite oyunları2 oyuncu oyunlarıSatranç oyunları

Bomberman oyunları çevrimiçi

Tüm bölgeye bomba koymaya başla 🔥

Bomberman, görüntülenecek yaklaşık 9 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, bomberman oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bomberman kimdir?


Bomberman, 1983 yılında PC için piyasaya sürüldüğü ve daha sonra birden fazla platforma taşındığı için en klasik oyunlardan biridir. Çeşitli anime ve mangalarda rol almanın yanı sıra 70'ten fazla oyunu var. Adından da anlaşılacağı gibi bu dost canlısı karakter Bomber gezegeninden geliyor ve yedi bombardıman yıldızı sayesinde her biri kendine has özelliklere sahip farklı türde bombalar yaratabiliyor.
Yedi bombardıman yıldızı vardır: Su, ateş, ışık, karanlık, rüzgar, toprak ve elektrik. Bomberman'ın görevi, kendi gezegenini ve orada yaşayanları tehdit edenleri yok etmektir.Bunun için farklı yıldızları toplayıp onlarla savaşmak zorundadır. Bazı düşmanları öldürmek için her yıldızın özel yeteneklerine ihtiyacınız olduğundan, bazıları zayıflıklarına bağlı olarak ancak elektrik veya başka bir patlamayla yenilebilir.
Farklı bombaları kullanırken, düşmanlar belli bir hızla yaklaşacakları veya zamanları varsa onlardan kaçmaya çalışabilecekleri için strateji kullanmak gerekir. Belli bir patlama süreleri olduğundan boşa harcamamak için çok dikkatli yerleştirmeniz gerekiyor, doğru zamanda patlatmayı başarırsanız düşmanlarınız sizden korkacaktır.

Bomberman Çevrimiçi Nasıl Oynanır?


Bomberman oldukça basit bir oyundur ve eğer daha önce hiç denemediyseniz ve başlamak istiyorsanız nasıl oynanacağını bilmeniz size iyi gelecektir. Öncelikle karakterimiz patlama menzili oldukça düşük olan tek bir bomba yerleştirme yeteneği ile başlıyor. Bir labirentin içinde olacaksınız ama yollar bloklarla kesiliyor ve bunları bombalar sayesinde yok edebiliriz. Göreviniz hepsini öldürmek ve sizi bir sonraki seviyeye götürecek çıkış kapısını bulmak olduğundan rakiplerinize ulaşmaya çalışın.
Bu bloklardan herhangi birini yok ettiğinizde, becerilerinizi artıracak güçlendiriciler olarak bilinen şeyleri serbest bırakacaklar. Bunların arasında bombalarımız için daha fazla güç, aynı anda birden fazla bomba yerleştirebilme, daha yüksek hız ve oyunun farklı versiyonlarına eklenen daha pek çok şey bulabiliriz; bunlar en klasikleri olsa da.
Gerçekten tüm düşmanları ortadan kaldırmanıza gerek yok, sadece anahtarı ve çıkış kapısını bulmak bir seviyeyi bitirebilecektir, ancak bu görev, düşmanların kaynaşması ve sizi öldürmeye çalışması olmadan daha kolay olacaktır. İyi şanslar ve Bomberman maceranız başlasın!

İnternetteki en eğlenceli çevrimiçi Bomberman Oyunları


Şu ana kadar klasik Bomberman oyununa odaklandık ancak başarısı o kadar büyük ki, çevrimiçi mini oyunlar dünyasında birkaç kez kopyalandı. Bu konuda en başarılı oyunlardan biri, halihazırda 8 sürümü bulunan, her biri geliştirilmiş ve çok tarz bir Bomberman oyunundan keyif almak istiyorsanız bilmeniz gereken yeni özelliklere sahip olan Bomb It'tir.
Tek değil çünkü Bomberman temasını seveceğiniz ve takip edeceğiniz Exploder veya Ubisoft'un mini oyunlara özel All Star Blast gibi oyunları da mevcut. Bomberman gibi klasik oyun severler için tüm bunlar ve çok daha fazlası artık web sitemizde mevcut.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Yeni Super Mario Bros. (ABD) Sonic 3 Sonic Primo SHC 2023 Demosu Sonic: Klasik Kahramanlar Sonic 2 kahramanları Sonic 3 Tamamlandı Sonic.EXE Üzüntü Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Beyaz sonik Sonic 3' te Film Sonic Super Mario Bros 3 (ABD)