Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Genius Akinator

Genius Akinator

Oyun oynamakGenius Akinator oyunları

Tırmanıcı Çiz Home Pin 2 Bitkiler vs. zombiler Aquapark Topları Partisi Top Fırlatma Dövüşü Yemek Macerası Dev Saldırı Cinayet Mafyası Cuma gecesi funkin Sonic Parkour Friday Night Funkin: Sarvente´s Mid Fight Kitleleri Cuma Gecesi Funkin vs Tricky Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı Cuma Gecesi Funkin: Eksi Lol sürpriz nokta fark Friday Night Funkin vs Hex Mod Cuma Funkin Gecesi: Neo Cuma Gecesi Funkin: X Atsuover Parkour Profesyonel Kogama Yeni Parkour Minecraft Gökkuşağı parkour Cuma Gecesi Funkin vs Zardy Friday Night Funkin: CG5 Sürümü Vegeta vs Sonic: Film Mobile Legends Friday Night Funkin: B3 Remixed Obby ile Roblox Parkour FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 3 Cartoon Network: Parti Karması Cuma Gecesi Funkin, Çöp Adam Henry' ye karşı Kogama: 25 Parkour Seviyesi Karanlık parkour
Mario bros oyunları Örümcek Adam oyunları Mario Kart oyunları Yoshi oyunları Luigi oyunları Kaza bandicoot oyunları Klasikler Oyunları Satranç oyunları Karakterler yarat oyunları Platformlar oyunları Tetris oyunları Simler oyunları
🌟 Oran oyunu
602 oydan 3.5 /5
Genius Akinator

Genius Akinator

Bu Yetenek oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Nadir, ne düşündüğümüzü tahmin edebilen ve bizimle birlikte yapmak için bize meydan okuyabilecek başarılı karakter olan Akinator dehasını tanımıyor. Başladığınızda, istediğiniz kişiyi ünlü bir kişiyi düşünmeniz istenecektir. Bir oyuncu, bir seri karakter, bir şarkıcı, bir youtuber, bir flama ya da ne istersen olabilir.
Karakterinize sahip olduğunuzda, Akinator size karakteriniz hakkında sorular sormaya başlayacak ve iyi cevap vermeniz gerekecektir, böylece Akinator seçtiğimiz kişiyi tahmin edebilir. Genius Akinator' in büyüsüne direnecek bir karakter yoktur.
Genius Akinator indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Yetenek kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE