ücretsiz bubble shooter oyunlar

11 11 ;dan fazla Bubble shooter oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınAz mı Bubble shooter oyunları?

Şu anda yayınlanmış yaklaşık 11 oyunumuz var.Farkındayız, internette arama yapacağız ve çok yakında yeni güncellemelerle daha fazla Bubble shooter oyunları yayınlayacağız .Yakında daha fazla oyun oynayabileceksiniz , derlediğimiz, Bubble shooter oyunları ile ilgili çok ilginç ve bağımlılık yapıcı bu ilgili kategorileri öneriyoruz.

ücretsiz bubble shooter oyunlar

Bubble shooter oyunları çevrimiçi

Bubble Shooter ile amacınızı netleştirin 🔥


Bubble shooter, görüntülenecek yaklaşık 11 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, bubble shooter oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Çok geç olmadan arcade ve arcade klasiklerinden renkli baloncuklar patlatarak ekranı temizleyin ve onlar sizin konumunuza ulaşın.

Çevrimiçi Baloncuk Vurma Oyunları burada


Bubble Shooter artık web sitemizde mevcut ve ilk arcade makinelerinde ortaya çıkan bu harika klasiğin modası hiçbir zaman geçmeyecek. Bu, topları veya baloncukları üst bölgedeki yığına doğru fırlatmak için temelde topu kullanmamız gereken çok basit bir oyundur. Görevimiz aynı renkteki üç veya daha fazla balonu eşleştirerek onları yok etmek ve seviyeyi tamamlamaktır. Zaman zaman yeni toplar ortaya çıkacak veya panel aşağıya inecek ve konumumuza ulaşmadan onları öldürmek zorunda kalacağız. Hayatta kalma veya seviye moduna geçin ve harika klasik Bubble Shooter'ın keyfini çıkarın.

Klasik oyun internette birçok kez versiyonlandı ve şimdi Bubble Shooter'ı taklit eden mini oyunlar web sitemize geliyor. Hiçbirini kaçırmamanız için internette başarılı olan tüm Bubble Shooter oyunlarını bir araya toplayarak bu kategoriyi hazırladık. Şüphesiz bu oyunlarda en çok ihtiyaç duyacağınız becerilerden biri de nişan almaktır çünkü baloncukları doğru renkle eşleştirmeniz gerekir, aksi takdirde gittikçe daha fazla biriktirirsiniz ve dağınızın nasıl büyüdüğünü ve büyüdüğünü göreceksiniz. maçı kaybetmeye daha yakın olacağız. Bubble Shooter oyunlarında renkli baloncuklara dikkat edin, doğru rengi eşleştirin ve baloncuk seviyelerini temizlemek için onları yok edin.

İnternette başarılı olan Bubble Shooter Oyunları


Bubble Shooter, ünlü Puzzle Bubble'ın bir klonu olarak doğdu ve şimdi her ikisi de büyük bir şöhrete sahip, öyle ki birbirleriyle karıştırılıyorlar. Oyunlarn mekaniklerinin hemen hemen aynı olduğunu dikkate alırsak normaldir. Mobil oyunlarn yükselişiyle Bubble Shooter yeniden moda oldu ve hem Android hem de iOS mağazalarında bulabileceğiniz birçok sürümü var.

Hazır olun çünkü Bubble Shooter, diğerlerinin yanı sıra Youtuber'ın Bubble Shooter'ı, Soy Luna simgeleriyle Bubble Shooter'ı veya Yo-Kai Watch'ın Bubble Shooter'ı gibi kendi versiyonlarımızı yarattığımız çok eğlenceli bir oyundur. Eğlenceli olduğu kadar macera da tamamen garantilidir, bu nedenle web sitemizdeki en eğlenceli Bubble Shooter oyunlarıyla becerilerinizi test edin ve nişan alın.Topladığımız tüm Bubble shooter oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri