ücretsiz mahjong oyunlar

ücretsiz mahjong oyunlar

32 ücretsiz oyun gösteriliyor: Mahjong
ücretsiz mahjong oyunlar

Mahjong'da çiftlere katıl 🔥


Mahjong oyunları çevrimiçi


Mahjong, görüntülenecek yaklaşık 32 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Mahjong, eski Doğu'dan bize gelen en eski solitaire oyunlarından biridir. Ekrandaki tüm karoları temizleme yeteneğinizi göstermeniz gereken Çin kökenli bir beceri oyunudur.

-

Mahjong oyunu nedir?


Mahjong, bugün bulabildiğimiz en klasik oyunlardan biridir ve menşe yeri olan Çin'den Avrupa'ya gelmiştir. Her ne kadar orijinal oyun 4 oyuncu için tasarlanmış bir masa oyunu olsa da karoları Avrupa kıtasında bildiğimiz oyununkilerle birebir aynı. Orijinal versiyonda oyun 144 taşla oynanıyor ve oyuncular 13 taşla başlıyor. Mekaniği çok daha karmaşık, ancak bugüne kadar gelen ve dayanan şey, Solitaire Mahjong versiyonu veya aynı zamanda Şanghay olarak da bilinir.
Bu mahjong türü ülkemizde en yaygın olanıdır ve bunu internette bulabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi Mahjong oyunu sayesinde görebileceksiniz. Kurallar çok daha basit ve ekranı tamamen temizlemek için aynı sembollere sahip çiftler oluşturmanız gerekiyor. Elbette, belirteçlerden birini veya diğerini seçebilmek için birkaç kurala uymanız gerekir.
Kısacası, tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi, iskambilli solitaire oyunlarımız da var, Çin'de bu Mahjong popüler oldu ve kısa sürede kıtaların geri kalanına ulaştı ve 20. yüzyılın başından beri bizimle olduğu için bir klasik haline geldi. Artık Mahjong'un en iyi versiyonlarının keyfini hem klasik parçalarla hem de The Simpsons gibi diğer özel parçalarla ve daha pek çok şeyle çıkarabilirsiniz.

Çevrimiçi Mahjong Nasıl Oynanır?


Solitaire Mahjong oyununun mekanikleri basit ve birkaç oyun bu oyunun kontrolünü ele geçirmeniz için yeterli olacaktır. Çok basit ve seviyenin başında fişler tahtaya rastgele dağıtılacak. Amacınız tüm karoları temizlemek ve bunun için onları eşitleriyle eşleştirmemiz gerekiyor. Bunu yapmak için, seçmek istediğimiz karonun sağ ve sol olmak üzere iki taş arasında sıkışmadığından emin olmalıyız, aksi takdirde bloke olur ve biz bu durumu geri alana kadar onu eşleştiremeyiz.
Zorluk şu ki, her oyunda sadece birkaç sembol yok, daha fazla seçenek var, ancak sadece biri sizi zafere götürecek, çünkü yapmamanız gereken iki tanesini eşleştirirseniz, taşlar sonuna kadar kilitli kalacak. sizi maçı yeniden başlatmaya zorlar.
Farklı Mahjong oyunlarında , her oyunda mücadelenin farklı olması için bize farklı karo düzenlemeleri sunuluyor. Kadim Doğu'dan bize gelen bu meydan okumaya son verme yeteneğinizi düşünmek ve göstermek için durmalısınız.

Mahjong solo oyunuyla becerilerinize meydan okuyun


Artık Mahjong Solitaire oynamayı öğrendiğinize göre tek yapmanız gereken kataloğumuza girmek ve koleksiyonumuzdan en çok beğendiğiniz oyunu seçmek. Bunların arasında oryantal sembollerle süslenmiş çinilerle klasik Mahjong oyunlarını bulabileceksiniz. Ancak, bu harika klasiğin web sitemize ulaşan birçok versiyonu var. Bu sürümlerde sekmeler çeşitlidir ve temayla kişiselleştirilir. The Simpsons'tan fantastik Mahjong'u, Real Madrid veya Goku'dan bir Mahjong'u ve diğerlerini bu şekilde buluyoruz. Bu Mahjong'ların çoğu, bizim tarafımızdan geliştirilen ve sadece burada bulabileceğiniz web sitemizdeki özel oyunlardır.
Meydan okumaya hazır olun ve tek başınıza oyun oynamanın başka yollarını öğrenebileceğiniz en eğlenceli klasik oyunlardan birinin keyfini çıkarın. İnternetteki en eksiksiz Mahjong oyunları koleksiyonunu web sitemizde keşfedin.