Ücretsiz Parcheesi oyunları

Aramaya göre 12 oyun gösteriliyor: Parcheesi


Kızma Birader KralıKızma Birader Kralı
Parcheesi: Kızma Birader EfsanesiParcheesi: Kızma Birader Efsanesi
Kızma Birader SavaşıKızma Birader Savaşı
Kızma Birader AteşiKızma Birader Ateşi
Kızma Birader Kahraman OnlineKızma Birader Kahraman Online
Kızma Birader ClassicKızma Birader Classic
Parchís Ludo KingParchís Ludo King
Çevrimiçi Çoklu OyunlarÇevrimiçi Çoklu Oyunlar
Ludo Noel ÇevrimiçiLudo Noel Çevrimiçi
Klasik Kızma Birader: All-Star OyunuKlasik Kızma Birader: All-Star Oyunu
Kızma Birader Online XmasKızma Birader Online Xmas
Kızma Birader Çok Oyunculu MücadelesiKızma Birader Çok Oyunculu Mücadelesi

Klasik oyunları
Tüm zamanların klasikleri
Satranç
10Ķdan fazla oyun
Mahjong oyunları
33ōdan fazla oyun
Strateji oyunları
202ಂdan fazla oyun
Masa
Masa, klasikler
Bilardo oyunları
8 top
Kartlar oyunları
Oyun kağıtları
Domino oyunları
8&dan fazla oyun
Mario bros
Nintendo mario bros
Çarşı
Retro ve atari
Ücretsiz Parcheesi oyunları

Rakiplerinden önce eve dön 🔥


Parcheesi

Parcheesi, görüntülenecek yaklaşık 12 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder


Birbirlerini yedikleri ve dört fişin hepsini evde tutmayı başaran oyuncunun ilk kazandığı bir fiş yarışını başlatmak için Parcheesi zarlarını atın.

-

Parcheesi çevrimiçi nasıl oynanır


Parcheesi, tüm zamanların en Klasik masa oyunlarından biridir ve bazılarının unutmuş olmasına rağmen, gerçek şu ki, dünya çapında onu son derece güncel kılan büyük bir hayran kitlesine sahip. Bu, Ludo gibi dünyada bir sansasyon yaratan ve arkadaşlarıyla ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla düello yapan binlerce insanı bağımlı hale getiren oyunlar sayesinde.
Parcheesi'yi çevrimiçi oynamak çok basittir ve atmanız gereken ilk adım, oynayacağınız oyunu bulmaktır. Web sitemizde bulabileceğiniz bazılarında sadece arkadaşlarla oynanabilir, diğerleri ise çevrimiçi çok oyunculu Parcheesi'dir , bu nedenle Parcheesi'nin bu oyunlarında gerçek insanlarla karşılaşacaksınız.
Bu oyunun mekaniği çok basit ve bize açıklamaya gerek yok gibi görünüyor, ancak birisinin bilgisiz olması durumunda not alın. Orijinal Parcheesi oyununda , fişlerinin renkleri (mavi, yeşil, sarı ve kırmızı) ile ayırt edilen 4 oyuncu karşı karşıya gelir, ancak bu maceraya katılmak için gerçekten sadece en az 2 oyuncu gerekir. Zar yardımı ile 4 parça ile tüm tahtayı çevirmeye ve onları eve götürmeye çalışmalısınız. Bütün bunlar dikkatli çünkü oyuncuların geri kalanı fişlerinizi yiyebilir ve başlangıca dönmelerini sağlayabilir.
4 fişini evine ilk koyan oyuncu kazanan olacak ve artık dünya çapında bilinen Parcheesi veya Ludo oyununda en iyi puanı alacak.

En iyi çevrimiçi Parcheesi oyunları


Hala eski yöntemlere bağlı kalan birçok insan olduğunu ve fiziksel Parcheesi tahtalarını ve jetonlarını hala evde tuttuklarını biliyoruz. Günümüzde bu sadece yer kaplıyor ve her zaman hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz çevrimiçi bir Parcheesi oyunu arama seçeneğiniz var. Ek olarak, bir başka avantajı da fişleri veya zarları kaybetme konusunda endişelenmeyeceğiniz, her şey PC'nizde, Akıllı Telefonunuzda veya Tabletinizde olacak.
Gerçek şu ki, bugün bize Parcheesi'nin kendi sürümlerini sunan birden fazla geliştirici var, ancak asıl önemli olan oynanış, bu oyunlar arasında çok fazla farklılık göstermemesi ve hepsinin Klasik mekaniği takip etmesidir. Seçebileceğiniz şey, daha çok sayıda seçenek ve 4'ten fazla oyuncunun oynayabileceği şekilde değiştirilmiş Parcheesi oyunları olmasıdır. Tahtalar farklı olacak, oyunda daha fazla insan olacak ama kurallar tamamen aynı.
Çevrimiçi en iyi Parcheesi oyunlarını arıyorsanız, Klasik Ludo'yu ve sınırsız eğleneceğiniz diğer birçok oyunu bulabileceğiniz web sitemize bir göz atmanızı öneririz. Onları dene ve sonra bize söyle!

Çevrimiçi çok oyunculu Parcheesi oyunlarında dünyanın her yerinden arkadaşlar ve oyuncularla kapışın


Parcheesi oyunlarının eğlencesinin çoğu, ister aileniz ve arkadaşlarınızla, ister bu çevrimiçi oyunların çevrimiçi çok oyunculu odalarında bulacağınız tamamen yabancılarla olsun, rekabettir. Parcheesi oyunlarımızla eğlenmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz ve size sadece maceranızda iyi şanslar dileyebiliriz.
Fanoyunlar'te, eğlenebileceğiniz yeni oyunlarla kataloğumuzu sürekli olarak güncellediğimizi unutmayın. Bu nedenle, web sitemizdeki çevrimiçi Parcheesi oyunlarıyla ilgili en son haberleri takip etmenizi öneririz.Fortnite-Spiele
Battle-Royale
Jeux de Fortnite
Bataille royale
Garry's mod games
GMod or garry's mod
Roblox
Roblox and Kogama
Fortnite games
Battle royale
LOL Surprise games
35ŏdan fazla oyun
Yandere Simulator
6$dan fazla oyun
Paw patrol games
The Paw Patrol
Oyun kategorileri
Tüm oyunları ücretsiz oyna