trivial

Trivial Oyun


O sakal Ad
O sakal Ad
Aptal Testi
33%
Aptal Testi


diğerleri Trivial Oyun
Trivialcraft
47%
Trivialcraft
Grand Theft Auto V: Önemsiz
76%
Hello Neighbor Trivial
31%
Hello Neighbor Trivial
4 Pix kelime
4 Pix kelime
Disney Prensesleri: Önemsiz
50%
önemsiz FNAF
80%
Sorulan
Sorulan
Oyun merdiven
33%
Futbol soruları
50%
Büyük Kahraman 6 matematik
Büyük Kahraman 6 matematik
Minecraft sorular
43%
Sorular Star Wars
Sorular Star Wars
Scrabble
Scrabble
Google Feud Online
50%
Tam dram biliyor musunuz?
71%
Bil bakalım kim?
75%
Gemide Sünger
40%
Gemide SüngerTrivial Oyun

Trivial Oyun

Eğer önemsiz oynamadım çünkü genel kültür düzeyiniz test asla varsa, bu oyun sadece mevcut genel kültür ya da değişik versiyonları farklı konular hakkında bildiklerini test etmek üzere tasarlanmıştır, ayrıca özellikle diğer önemsiz bir şey vardır Örneğin bir dizi.

Coğrafya (Mavi), Eğlence (Rosa), Tarih (Sarı), Sanat ve Edebiyat (Mor) Bilim ve Doğa (Yeşil) ve son olarak: Orijinal yapılan tüm soruları kapsayacak altı kategoride vardı, bu kategoriler şunlardır Spor (Turuncu). Oyunun amacı altı kategoride hakim ve bilge tüm quesitos, tasviridir elde etmektir.

Bu peynirler sen alacaksın peynir rengine ilgili soru vurmak kazanma şansına sahip olacak bir peynir kutusu olsun, soruları yanıtlayan tahtanın etrafında hareket gitmeli ulaşmak için. Biz de onun takipçileri bilgilerini göstermek için ihtiyacı hissediyorum o ibadet ya da öylesine popüler dizi için özel olarak yapılmış diğer sürümleri bulundu.

Bu kategoride biz önemsiz oyunlar ve dinamik benzer olduğunu diğer çok benzer, soru ve Milyoner Olmak İster Kim olarak bilinir ve sadece cevap topladık?. çocuk veya yaşlı ve böyle futbol veya animasyon serisi, örneğin The Simpsons gibi çeşitli temalar için, İngilizce ya da İspanyolca ikisine de sahip. Bu önemsiz göstermek bildiğiniz gibi çevrimiçi olamıyor ve genel bilgi oyunları bir şampiyon olmak!


Yorumlar Oyunlar