Çuval Yarışı KomikPočet slučováníMatematiği gözden geçirÇocuklar için Matematik MücadelesiMatematik Whiz 2Mobil cihazlar için SudokuMatematik VS YarasalarModa çarpmaKomik MatematikÇocuklar için eğlenceli matematikMathDoku KomikBay Bean: Hex Kodu2048SudokuZombilerle komik matematikMatematikçi BrainieBeni hızlı hesaplaZombi kovboyMatematik öğrenmekYapboz sudokuOrijinal sudokuSayılarTetravexEğlenceli toplamlarMatematiksel oyunlarFan geometri: 2. BirincilLimonataHobbit, gizli numaraları araArtı artıMelek sudokuMoana ve tekne rockerMinecraft Matematik QuizSoya Moon ile ÖğrenmeOkulda Peppa PigBen Ay ben: Yemek bisküviBüyük kahraman 6 matematik

Matematik Oyun

Matematiksel gizemleri çözme

Matematik onları yakalamak için sadece hile öğrenme ve özellikle eğer, oldukça sıkıcı olabilir. Ama bunun için size ihtiyacınız olanı öğrenmek için eğlenceli ve farklı numaralar olan öğrenebilirsiniz bu eğlenceli oyunlar var.

Bu oyunlar ondalık veya çarpma tabloları ile çıkarmak için nasıl tüm temel, öğrenebilirsiniz matematik dünyasında başlayan küçük çocuklar için idealdir. Zaten çok daha zor olduğunu karşılaşabileceği tüm bu diğer biliyorum bile onlar, nasıl mevcut becerilerini geliştirmek için size göstermek zihinsel çeviklik geliştirmek için hızlı hesaplama egzersizleri yapmak zorunda kalacaktır.

Eğer gerçekten ilerlemek için bir macera ile cesaret bir meydan okuma istiyorsanız ve keşfetmek bile gizli matematiksel sorunların çoğunu çözmek zorunda kalacak. Sadece en yetenekli alabilirsiniz, ve nihai ulaşmak için ortaya çıkan tüm sorunları çözmek için büyük bir beceri alır.

Eğlenirken en genç matematiksel işlemleri gözden geçirebilir


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunTablo OyunZombiler OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP