ücretsiz harry potter oyunlar

27 27 ;dan fazla Harry potter oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Harry potter oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz harry potter oyunlar

Harry potter oyunları çevrimiçi

Hogwarts kapılarını yeni sihirbazlara açar 🔥


Harry Potter, görüntülenecek yaklaşık 27 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, harry potter, buyu oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Harry Potter ve arkadaşlarıyla birlikte Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na katılma mektubunuzu aldınız. Bir cadı veya büyücü olun ve Lord Voldemort'un komutasındaki Ölüm Yiyenlere karşı savaşın.

Harry Potter'ın maceralarına çevrimiçi mini oyunlarında devam edin


Sihir , yazar JK Rowling'in yarattığı başarılı edebi destanda geçen bu Harry Potter oyunlarıyla web sitemize geliyor. Harry Potter, Lord Voldemort'un ellerinde ölen iki büyük büyücünün oğlu olduğunu yakında öğrenecek olan normal bir genç adamdır. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki öğrenci listesine katılmak için amcasının evinden ayrılacaktır. İlk gecenizde, seçmen şapka sizi okulun dört evinden birine yerleştirecek: Hufflepuff, Slytherin, Gryffindor ve Ravenclaw, ebeveynleriniz gibi Gryffindor için seçiliyorlar. Yakında, karanlık büyücü Lord Voldemort ile son karşılaşmasına ulaşana kadar yaşayacağı birçok macerada ona eşlik edecek olan Ron Weasley ve Hermione Granger ile arkadaş olacak.

Bu edebi destan, büyük ekrana getirilen 7 kitaptan oluşuyor ve 8 gişe rekorları kıran filmle sonuçlandı. Başarısının video oyunlarna da sıçramış olması normaldir ve Harry Potter'ın tüm grafik maceraları bu şekilde inşa edilmiştir. Orijinal oyunları PS1, PS2 ve PS3 için modası geçmiş olsa da gerçek şu ki bunlardan biri büyük başarı elde etmiş ve ikiye ayrılmış Lego Harry Potter (Lego Harry Potter Years 1-4 ve Lego Harry Potter Years 5-) 7) ve en güzeli de retro konsol simülatörleri sayesinde sitemizde ücretsiz olarak oynayabilmenizdir.

Video oyunlarında Harry Potter dünyasının tüm büyüsünü yaşayın


Gerçek bir Harry Potter hayranıysanız, JK Rowling'in büyülü dünyasında geçen bu çevrimiçi mini oyunlarda bizim için hazırlanan çevrimiçi maceraların hiçbirini kaçıramazsınız. Harry, Ron, Hermione ve bu edebi destandaki diğer karakterler, tarihlerindeki en önemli anları hatırlamanız için sizi bekliyor.

Bunu, Harry Potter hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu göstermeniz gereken eğlenceli test oyunlarında veya yapboz oyunları, giydirme oyunları gibi diğer eğlenceli maceralarda veya filmlerden en temsili görüntülerdeki farklılıkları bulmada başarabilirsiniz.

Ayrıca filmlerin macerasını başından sonuna kadar yaşayabileceğiniz ünlü Lego Harry Potter Years 1-4 ve Years 5-7 oyununu da kaçırmamalısınız. Retro konsol simülatörleri sayesinde web sitemizde ücretsiz olarak Lego Harry Potter oynayabilirsiniz. Bunu kaybedemezsin!

Harry Potter'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın


Harry Potter ve arkadaşlarının maceralarını kaçırırsanız, son yılların en başarılı edebi destanına dayanan bu harika çevrimiçi mini oyunlar koleksiyonu sayesinde artık onları web sitemizde çevrimiçi olarak deneyimleyebilirsiniz. Web sitemizde bulunan çok sayıda Harry Potter oyunundan daha önce bahsetmiştik ve bunu gerçekleştirmek için web sitemizdeki genç sihirbaz kategorisine bir göz atmanız yeterli.

Ve unutmadan, retro konsol simülatörleri sayesinde burada Lego Harry Potter'ı tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Harry Potter'ın maceralarını ilk yıldan son yıla kadar yaşayın ve çevrimiçi Harry Potter Lego'nun bu sayısında tüm hedeflere ulaşın. Büyüleri öğrenin ve kazanmak için Lord Voldemort'un köleleriyle yüzleşin!Topladığımız tüm Harry potter oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri