Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!


Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!
Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!

Diğer Uğur Böceği Maceraları oyunlarıUğur Böceği Maceraları Kızlar Sailor moon Süper kahramanlar Sofia Oyun Disney Elena of avalor Kedi noir Kim possible

GAMEPLAYS


Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!
Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!

🌟 Rating
4.3 / 5 of 313 votes

LadyBug anne olacak ve sana ihtiyacı var! LadyBug' un gebeliğini mükemmelleştirmek için onun bakıcısı olabilir ve kıyafetlerini değiştirebilir, sıcaklığını alabilir... Veya hemşire olarak yapabileceğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz. O senin kahramanın ve her zaman bizimle ilgileniyor, sen de onun bebeğine bakacak mısın?
Ayrıca bebeği izlemeyi, her zaman iyi olduğunu görmeyi de unutmayın. Ve bu LadyBug, bütün hamile kadınlar gibi, iyi beslenmeye ihtiyaç duyuyor. Bunu nasıl yapacağımızı biliyor musun? Onu sağlıklı yiyecek ve meyvelerle beslemek, böylece her şey incilerle gider ve hamilelik mükemmeldir. Böylece LadyBug’in bebeği sağlıklı bir şekilde doğacak ve yardımınız için çok mutlu küçük bir kahramanımız olacak. Size güveniyoruz! .
Oyunun tadını çıkar Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Miraculous ladybug oyunlarımızdan biri.


Diğer Miraculous ladybug oyunları


📝 yorumlar
HamileAşkKızlarSailor moonSoy LunaKissesDisney prenseslerBebekRapunzelErkek arkadaşYıkama ve ütülemeDüğünOyun kategorileri

Go to TOP