Bulmaca: Merhaba Komşu


oyun: Bulmaca: Merhaba Komşu
Bulmaca: Merhaba Komşu

Diğer Merhaba komşu ve şeytani komşu oyunları
Freddy Oyun Hello neighbor Yandere Simülatörü Bendy ve mürekkep makinesi Terör ve korku

Bulmaca: Merhaba Komşu
Bulmaca: Merhaba Komşu

🌟 Rating
3.7 / 5 of 2827 votes

Merhaba Komşumuz, oyunun son versiyonunun birkaç yıl süren beta aşamasından sonra geçen yılın ortasında piyasaya sürülmesi ve PS4, XBOX ve Nintendo Switch gibi tüm platformlara ulaşması nedeniyle güncel olmaya devam ediyor.
Buna ek olarak, yakın zamanda komşu ile maceralarda belirlenen yeni bir başlık duyurdu. Gizli Komşu adlı bir oyundur ve hainin söylediği şekilde olmadığı bir çocuk çetesi olduğu gibi hain tarzında çok oyunculu bir oyundur. Oyuna başlarken, kişi hain olarak atanacak ve geri kalanı onu bulmak zorunda kalacak ve debriyajlarına düşmeyecek. Hikaye bize, arkadaşlardan birinin komşu tarafından kaçırıldığını ve grubun geri kalanının onu kurtarmak için evine gideceğini söyleyecektir.
Bütün bunlar, Hello Komşusu' nu tekrar konu alıyor ve oyunun tüm haberlerini beklerken eğlenmeniz için bir bilmece oluşturduk. Bulmacanın sahip olmasını istediğiniz parça sayısına bağlı olarak farklı zorluk seviyelerine sahip olacaksınız.
En basit seviye, sadece on iki parçadan oluşurken, en zoru yüz sekizden oluşuyor. Hello neighbor' deki en tehlikeli komşu olan en sevdiğiniz video oyun karakteri ile bulmacaları çözme yeteneğinize meydan okuyun.
Oyunun tadını çıkar Bulmaca: Merhaba Komşu, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Hello neighbor oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle


SonikRobloxMario brosFreddyMinecraftKonuşmak tomPaw patrolHamileMortal KombatCupheadYandere SimülatörüOyun kategorileri