Hello Neighbor: Puzzle

Hello Neighbor: Puzzle

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Hello Neighbor: Puzzle
Hello Neighbor: Puzzle

🌟 Rating
3.7 / 5 of 1871 votes

Merhaba Komşumuz, oyunun son versiyonunun birkaç yıl süren beta aşamasından sonra geçen yılın ortasında piyasaya sürülmesi ve PS4, XBOX ve Nintendo Switch gibi tüm platformlara ulaşması nedeniyle güncel olmaya devam ediyor.
Buna ek olarak, yakın zamanda komşu ile maceralarda belirlenen yeni bir başlık duyurdu. Gizli Komşu adlı bir oyundur ve hainin söylediği şekilde olmadığı bir çocuk çetesi olduğu gibi hain tarzında çok oyunculu bir oyundur. Oyuna başlarken, kişi hain olarak atanacak ve geri kalanı onu bulmak zorunda kalacak ve debriyajlarına düşmeyecek. Hikaye bize, arkadaşlardan birinin komşu tarafından kaçırıldığını ve grubun geri kalanının onu kurtarmak için evine gideceğini söyleyecektir.
Bütün bunlar, Hello Komşusu' nu tekrar konu alıyor ve oyunun tüm haberlerini beklerken eğlenmeniz için bir bilmece oluşturduk. Bulmacanın sahip olmasını istediğiniz parça sayısına bağlı olarak farklı zorluk seviyelerine sahip olacaksınız.
En basit seviye, sadece on iki parçadan oluşurken, en zoru yüz sekizden oluşuyor. Hello Neighbor' deki en tehlikeli komşu olan en sevdiğiniz video oyun karakteri ile bulmacaları çözme yeteneğinize meydan okuyun.
Oyunun tadını çıkar Hello Neighbor: Puzzle, ücretsiz, bizim seçtiğimiz hello neighbor oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer hello neighbor oyunları

Fernanfloo oyun gördüm: BulmacalarYapboz Star Wars: Rogue OneBulmaca: Dory bulmaCoğrafya SınavYandere ve Senpai: YapbozGta 5: Bulmaca fandejuegosGrand Theft Auto HafızaSuper Saiyan Mavi Tanrı: PuzzlePokémon NesillerBattlefield 1: Bulmacalar ÇevrimiçiBubble Shooter YouTuberFallout 4: PuzzleYıldız Savaşları gücün uyanışınıAl Pacino vaftiz babasıSkylanders Imaginators Darkspyro yapbozG modGrand Theft Auto San Andreas fırınlama: PuzzleGoku Dragon Ball SuperGrand Theft Auto San Andreas HaritasıSan andreas oto hırsızlığı: Bulmaca fandejuegosVegeta Super Saiyan blue vs Freezer godGalinha Pintadinha: Hafıza Oyunuörümcek adam tehditleri tespitBoyama için Assassins CreedDragon Ball Z Super SaiyanFlappy DoodiemanGoku MemoryGoku Flappy5 Seconds of Summer: PuzzleIT ESO BellekClarence: Jeff korkuttuSevimli kedicikPayday 2 fandejuegosThrow Like Mo: PuzzleSiyah GokuEn ünlü internet kediSan Andreas 2: Bulmaca fandejuegosFreddy'nin Bulmacalarında Beş GeceBatman v Süpermen: Adalet ŞafakLadybug bulmaca html5
Go to TOP