Minecraft Savaşı Royale

Minecraft Savaşı Royale

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Minecraft Savaşı Royale
Minecraft Savaşı RoyaleMinecraft Savaşı RoyaleMinecraft Savaşı Royale

🌟 Rating
3.4 / 5 of 1004 votes

Hepimizin beklediği şey bu ve en saf Minecraft tarzında fantastik bir Battle Royale sürümü. Çevrimiçi olarak birden fazla oyuncuyla yüzleşebileceğiniz ve bu tür oyunlarda hayatta kalan olduğunuzu gösterebileceğiniz çok kapsamlı bir oyunla karşı karşıyayız. Ölüm oyunlarından takımların beklediği Battle Royale' a kadar oynayacağın birçok yöntem var.
İstediğiniz haritanın alanına girin ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak silah ve kaynakları bulmak için binaları keşfetmeye başlayın. Sonuncuyu arenada yaşayın ve Minecraft Battle Royale oyunlarının hepsini kazanın.
Oyunun tadını çıkar Minecraft Savaşı Royale, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Battle Royale oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Battle Royale oyunları

Kilitlenme çizBlade.ioSolucan Royale IOBowRoyale.ioSavaş Piksel Royale Çok OyunculuSal RoyaleBölge RoyaleFoes IOCraftnite.ioMini Savaş Royale tarzı PUBGBattlePoint. IoPUBG Piksel 2Surviv. Io Savaş RoyaleCrazynite IOPUBGFortnite Zombies onlineSavaş Royale tarzı PUBGPUBG PikselFortnite çevrimiçiSlaim-ioFortnite IOPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodGangsterz IOPixWarsGarry's Mod freeDuty Mobile'ın ÇağrısıSavaş Royale IOGarry'ın Mod Prop HuntNuggetroyale. IoAgario Battle RoyaleFlappy Royale IOOyun Üçgeni'nin Pikan. IoÇılgın Rush IOZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiTetris 99Karnage. IoFreefall Tournament: Battle RoyaleÖlüm turnuvası Multiplayer OnlineKim kim Fortnite
Go to TOP