Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Momo Korku Hikayesi

Momo Korku Hikayesi
İlgili ve önerilen oyunlar

Baldi´s Basics Slendytubbies beta 2 DOMUZ: Domuzdan Kaçış Kötü Öğretmen Baldi Slenderman VS Freddy Fazbear Görev komik cehennem Five Nights at Freddy´s On Line Yandere Senpai öldürme Haşhaş oyun zamanı Baldi' s Parkour Freddy' s 2' de beş gece Büyükanne: korku FNF vs Rainbow Friends Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy Kogama' da Freddy' nin Beş Gecesi Five Nights at Freddy´s paint Kalamar Mücadelesi Oyunu Kalamar oyunu Yeşil ışık Kırmızı ışık Freddy' nin 4'ünde Beş Gece Bendy Boyama Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Freddy de beş gece FNAF'den Freddy ile kaçmak Komik Pacman 3D
Fnf oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıCuphead oyunlarıFnaf - freddy oyunlarıKaçmak oyunlarıPacman oyunlarıKlasikler oyunlarıArcadian oyunlarıSaklı nesneler oyunlarıTetris oyunları
Momo Korku Hikayesi
Momo Korku Hikayesi
Momo Korku Hikayesi
Momo Korku Hikayesi

🌟 Oran oyunu
748 oydan 3.9 /5
ücretsiz terör ve korku oyunlar

Momo Korku Hikayesi

Bu, Terör, korku ve panik oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Şimdi Momo Korku Hikayesinde Momo canavarı hayatta kalmak zorunda olduğu korkunç bir macera yaşayacaksınız. Gerçekleştirmek istediğiniz oyun modunu seçin, klasikle başlamanızı öneririz. Cep telefonunuza bir mesaj geliyor ve polisi aramamanızı söyleyen bu korkunç canavardan geliyor, yoksa her şey daha kötü olacak.

Görmezden geleceksiniz ve şimdi polis evinize gelinceye kadar bulunmamak ve hayatta kalmak zorundasınız. Işık üreteci kapandı ve fenerinizi evin alt kısmına doğru yönelmek için kullanmalı ve canavar sizi Momo Korku Hikayesinde yakalamadan önce elektriği evinize geri vermelisiniz.

Momo Korku Hikayesi'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Terör, korku ve panik kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-11-14T13:12:15+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE