Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Bendy oyunları

Bendy ve Mürekkep Makinesi: Kogama Boya Bendy ve mürekkep makinesi Boya Bendy, Boris ve Alice Angel Bendy' s Mahjong Flappy Bird: Bendy ve Boris INK Makinesi Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris Bendy Bubble FNF: Şeytanın Salıncağı Bendy Boyama FNF: üstü çizildi
Mario bros oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıNintendo oyunlarıPençe devriyesi oyunlarıCartoon network OyunlarıFNF oyunlarıTerör oyunlarıNickelodeon oyunlarıFNAF - Freddy oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıEjder topu oyunlarıCadılar bayramı oyunları

Bendy oyunları çevrimiçi

Hayatınızı Bendy ve mürekkep makinesiyle mürekkeple doldurun 🔥

Bendy, görüntülenecek yaklaşık 10 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, bendy oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Bendy ve Mürekkep Makinesi Oyununu biliyor musun?


Popüler oyun Bendy and the ink Machine'i hala bilmiyorsanız, şimdi yeni kategorisinde topladığımız bu muhteşem ücretsiz oyunlarla başlayabilirsiniz. Bendy and the ink Machine, harika YouTuber'lar sayesinde viral hale gelen bir oyundur. Bazıları bunu Merhaba Komşu Disney olarak değerlendirirken, diğerleri bunu artık klasikleşmiş olan Five Nights at Freddy's ile karşılaştırıyor.
Kahramanını eski bir animasyon stüdyosu aracılığıyla yönetmeniz gereken bir korku ve macera oyunudur. Oyun başlangıçta 5 bölümden oluşacak ve ilk ikisi halihazırda satışta (Moving Pictures ve The Old Song), üçüncüsü ise yakında duyurulacak. Oyunda nesneleri aramak ve bulmacaları çözmek için animasyon stüdyosunu keşfetmeniz gerekecek.Dövüş becerileri ikinci bölümde yer alacak.
Bendy ve Ink Machine büyük bir üne kavuştu ve bu da onların çevrimiçi mini oyunlara adım atmasına neden oldu. Web sitemizdeki bu yeni kategoride Bendy'nin macerasında geçen ve onun baş kahraman olduğu tüm oyunları derleyeceğiz. Hiçbirini kaçırmak istemiyorsanız listemize bir göz atın.

Bendy ve Mürekkep Makinesi Nasıl Oynanır?


Bendy and the Ink Machine oyununda kontroller basit ve oyunun amacı da öyle. Başta da belirttiğimiz gibi çevresel keşif, dövüş ve bulmaca çözmenin harmanlandığı bir korku ve hayatta kalma oyunudur. Savaş modu, balta gibi kendileri için tasarlanmış silahlarla veya makineli tüfek gibi menzilli ateşli silahlarla göğüs göğüse dövüşe dayanmaktadır. Düşmanların güç ve direnç seviyesi farklılık gösterecektir ve onlarla yüzleşmeyi veya dolaplara saklanarak onların görüş alanından çıkmayı seçebilirsiniz. Oyuncu ölürse kontrol noktası görevi gören Bendy heykellerinden birinde yeniden doğacak.
Hedefte ayrıca bize oyunun gizemini çözmenin anahtarlarını veren sesli ipuçları da bulacaksınız. Birçoğu kilidini açmanız gereken gizli alanlarda bile çok iyi gizlendiğinden keşif modunun devreye gireceği yer burasıdır.
Bendy and the Ink Machine'i oynamak pratikte çok basittir, ancak oyunun zorluğunu görmek için onunla doğrudan farklı bölümlerde yüzleşmek en iyisidir.

Bendy ve Ink Machine Çevrimiçi Mini Oyunlarını Keşfedin


Bendy büyük bir popülerlik kazandı ve kısa sürede çevrimiçi mini oyun geliştiricilerinin kendi imajında klasik maceralar yaratmak için başvurduğu yinelenen bir karakter haline geldi. Ayrıca bu kategoriyi web sitemizdeki Bendy's Mahjong, Flappy Bird with Bendy'nin bir versiyonu veya bu video oyunundaki karakterlerin yer aldığı Tetris oyunu gibi özel oyunlarla doldurmaya da özen gösterdik.
Aynı şekilde, baş kahramanları oldukları eğlenceli Friday Night Funkin modlarının yanı sıra, web sitemizde Bendy ve Ink Machine karakterlerini çizebileceğiniz çok sayıda oyun bulabileceksiniz. Bendy ve Ink Machine oyunlarının bu kategorisinde sizler için hazırladığımız tüm eğlencenin tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin.