Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Poppy oyunları

Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Haşhaş ofis kabusu Korkunç Huggy Oyun Zamanı Haşhaş zamanı Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy FNF: Huggy Wuggy ve Kissy Missy FNF vs Anne Uzun Bacaklar (Haşhaş Oyun Süresi) Kogama: Haşhaş Oyun Süresi Oyunu FNF: Poppy Funktime vs Bunzo Bunny Sarılma Oyunu Aramızda ama Huggy Wuggy ile Katil Kaçış Huggy
Cuphead oyunları Fortnite oyunları Kaza bandicoot oyunları FNF oyunları Terör oyunları Karakterler yarat oyunları 2 oyuncu oyunları Among us oyunları Simler oyunları çekimler oyunları Cadılar bayramı oyunları Kıyamet oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Cuma Gecesi Funkin: Mouse.avi vs Huggy Wuggy FNF vs Huggy Wuggy Genişletme Haşhaş Oyun Süresi FNF vs Poppy Sonic Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy: Havalandırma Modu v2 Poopy Hayatta Kalma Süresi: Hugie Wugie Huggy Wuggy Nişancı FNF: Haşhaş Raptime Minecraft Çaylak Kaçış Huggy Wuggy Huggy Wuggy Koşucu Canavarlar Sahtekar Timine Saldırdı Minecraft: Dublör Araba Kazası Huggie ve Kissy: Sihirli Tapınak Minecraft: Noob, Huggy Wuggy' ye Karşı Kissy Missy ve Huggy Wuggy Huggy Ordusu Komutanı

Poppy oyunları çevrimiçi

Poppy Playtime'ın Korkunç Oyununda cesur olun ve hayatta kalın 🔥

Poppy, görüntülenecek yaklaşık 27 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, poppy, huggy oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Poppy Playtime oynamaya başlayın ve Huggy Wuggy ile tanışın


Poppy Playtime oyunu ilk bölümünün çıkışından bu yana genel kamuoyunu fethetti. Bu, kötülüğü Huggy Wuggy'ye rağmen birçok kişinin kalbini kazanan şeytani bir peluş oyuncaktan hayatta kalmamız gereken bir korku, terör ve bulmaca oyunudur. Poppy Playtime oyunu, en çok satanı Poppy adlı porselen bebek olan Playtime Co. şirketine ait terk edilmiş bir oyuncak fabrikasına odaklanıyor.
Birçok fabrika çalışanı gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve eski bir fabrika çalışanı olan kahramanımız, bu binanın kalıntılarına girerek gizemi çözmeye koyulur. Bu macerada Poppy Playtime bebekleri olacak çeşitli patronlarla yüzleşmemiz gerekecek, bunlardan biri Huggy Wuggy. Bu peluş hayvan, uğursuz görünümüne rağmen küçükler arasında bile büyük bir etki yarattı. Macerada oyuncak mağazasıyla bağlantılı gizemleri keşfetmemize yardımcı olacak video kasetleri aramamız gerekecek.
Birinci bölümün başarısı, geçen yıl ikinci bir bölümün yayınlanmasına yol açtı ve 2023 kışında vizyona girecek olan Deep Sleep adlı Poppy Playtime'ın 3. Bölüm fragmanı elimizde zaten mevcut. En iyi Poppy Playtime mini oyunlarını web sitemizde bulabilirsiniz ve karakterleriyle eğlenmeye devam edin.

Poppy Playtime Nasıl Oynanır?


Poppy Playtime'ın oynanışı basittir ve bunun bir korku oyunu olduğu konusunda net olmalısınız. Daha kesin olmak gerekirse, oyun birinci şahıs Survival Horror kategorisine giriyor ve oyuncuların, birkaç işçinin ortadan kaybolduğu Playtime Co. oyuncak zincirinin ardındaki gizemi çözmesi gerekecek.
Fabrikadan geriye kalanların yıkıntı koridorlarında ilerlemenin yanı sıra, kapıların kilidini açabileceğiniz ve nesnelere ulaşabileceğiniz yapay elleri gösteren GrabPack adlı sırt çantanızı giyeceksiniz. Keşiflerinizde VHS kasetlerini bulmanız gerekecek çünkü çözmeniz gereken tüm soruların yanıtlarını orada bulabilirsiniz. Onlarda oyun mekaniklerini öğrenebilecek, düşmanlar hakkında ipuçları bulabileceksiniz ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.
Başta da söylediğimiz gibi rakipleriniz fabrikanın oyuncağı olacak ve onları yenemeyiz, onlardan kaçabiliriz. Poppy Playtime'da düşmanlarla doğrudan yüzleşmeyeceğiz, yalnızca yara almadan çıkmamız gereken kovalamacalar olacak. Poppy Playtime'da sizi bekleyen tüm eğlenceye hazır olun ve bu fabrikanın etrafında dönen gizemde hayatta kalın.

Poppy Playtime Mini Oyunlarını yalnızca en cesurlar oynamaya cesaret edebilir


Poppy Playtime kısa sürede büyük bir başarı elde etti ve bu büyük ölçüde oyunun yayıncı platformlarda ve YouTube'da ne kadar popüler hale gelmesi sayesinde oldu. Buna ek olarak, Huggy Wuggy karakteri bir hayran kitlesi kazandı ve bu da hem bu karakter hem de kız arkadaşı Kissy Missy hakkında çok fazla satış yapılmasına yol açtı.
Poppy Playtime çevrimiçi mini oyunları eksik olamaz; bunların arasında klasik hikayenin versiyonlarının yanı sıra karakterlerini oyunun bir parçası olarak entegre eden birçok başka versiyon da bulacaksınız. Bu noktada Huggy Wuggy'nin başrol oynadığı FNF modlarına da göz atmanızı öneririz.
Bu çevrimiçi Poppy Playtime oyun koleksiyonuyla eğlenmek ve İnternet'in size sunabileceği her şeyden en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla beklemeyin.