Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Pacman oyunları

Komik Pacman 3D Pac-Man klasik atari oyunu Pacman Şampiyonası Sürümü Pacman 9.0 Pacman 3D RTX Pac Adam Cep pac Chomp Chase Pacman stili Komik Pacman Klonu Pacman FPS Atıcı GTA pacman Korsan Macerası Agario 3D İnek inek çalıştırmak FNF VS Pac Man
Örümcek Adam oyunlarıRoblox OyunlarıFortnite oyunlarıTerör oyunları2 oyuncu oyunlarıFNAF - Freddy oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıKaçmak oyunlarıSaklı nesneler oyunlarıKıyamet oyunları

Pacman oyunları çevrimiçi

Klasik Pacman'ın en iyi versiyonları 🔥

Pacman, görüntülenecek yaklaşık 15 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, pacman, yiyen oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Klasik Pacman Oyunlarını oynamaya cesaretin var mı?


Ünlü Pacman'i tanımayanlar için onun orijinal hindistancevizi yiyen olduğunu anlatacağız, tek ağzı olan bu eğlenceli topun bir labirentte bulduğu her şeyi yeme misyonu var. Her ne kadar onu yakalayıp öldürmeye çalışan dört hayalet olduğundan bu pek de kolay olmayacak olsa da, kahramanımızın hayatta kalabilmek için onlardan kaçınması ve meyveleri veya diğer nesneleri yemesi gerekiyor.
Meyveleri yiyerek hayaletleri yiyebileceği ve hayaletlerin ondan kaçabileceği birkaç saniyesi olacak.Eğer bir tane yemeyi başarırsak labirenti çözmek ve kalan tüm noktaları yemeyi bitirmek çok daha kolay olacak veya nesneler. Ancak bu yenilmezlik sadece birkaç saniye süreceği ve sona erdiği anda hayaletler dönüp bize saldıracağı için bu tehlikeli olabilir; bu, bu dört hayaletten birini yemeyi bitirmek üzereysek, o daha önce dönerse ölebileceğimiz anlamına gelir. biz.
Pacman'in maceraları, video oyunları dünyasının en klasik maceralarından biridir ve çeşitli platformlarda başarılı olduktan sonra, en sevdiğimiz Pacman ile birden fazla maceranın keyfini çıkarabileceğimiz çevrimiçi versiyonları da geldi.

Pacman'in en iyi çevrimiçi sürümleri


Pacman olağanüstü bir oyundur ve hatta tüm zamanların en çok satan atari video oyunu haline gelerek Space Invaders'ı ikinci sıraya taşıyarak Guinness Rekorlar Kitabı'nda rekora imza atmıştır. Üstelik Pacman çok eskimiş bir oyundur ve sadeliği hem çocuklar hem de yetişkinler için idealdir.
Kısa süre sonra o zamanın video oyun konsollarına da geçiş yaptı ancak bugün internette var olmaya devam edebileceği iyi bir yer buldu. Web sitemizde bulabileceğiniz klasik Pacman'in birçok versiyonu vardır ve bazen farklı karakterlere veya popüler oyunlara adanmış versiyonlar oluşturmak için Pacman şablonlarını kullanırlar. Bunun bir örneği web sitemizde bulunan GTA Pacman oyunudur.
Ancak şüphesiz herkes, top yemenin ve hayaletleri öldürmenin en büyük eğlencemiz olduğu zamanları hatırlatacak en klasik oyunu aramaya geliyor. Web sitemizde klasik Pacman'in daha modern versiyonlarını bulacaksınız; bunlardan bazıları deneyimi daha eğlenceli hale getiren ve yeni teknolojilere uyarlayan 3D'dir. Web sitemizde derlediğimiz tüm Pacman maceralarına hazır olun ve konu klasik Comecocos'u oynamak olduğunda rakibiniz olmadığını gösterin.

Bu Pacman Oyunlarında hayaletlerin sizden kaçmasına izin vermeyin


Hayaletler, Pacman oyunlarındaki ana düşmanlardır ve sizi web sitemizdeki Pacman oyunlarında onlarla yüzleşmeye davet ediyoruz. Hayaletlere karşı düello yapmak için silah kullanmanız gereken Pacman FPS gibi çok eğlenceli versiyonlarımız var. Size söylediğimiz gibi, klasik Pacman'in çevrimiçi olarak bulabileceğiniz birçok versiyonu var ve biz burada hepsini sizin için derleyeceğiz.
Pacman'in hayaletlere karşı mücadelesinde ona yardım etmek ve çevrimiçi oyunlarındaki her seviyeyi aşmayı başarmak için daha fazla beklemeyin. Başka sorularınız var mı? Oyunların yorumlarına bırakın ve özel bir versiyon istiyorsanız siz isteyin biz size getirelim.