Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz FNF oyunları

FNF MR CANAVAR' A KARŞI: KATİL CANAVARIN SALDIRISI Cuma Gecesi Funkin: Aramızdaki Sahtekar Minecraft' tan FNF Steve' e Karşı FNF VS Tails.exe v2 FNF Saçma VS V2: Saçma Bir Cuma Gecesi FNF Banban'ın Cenneti South Park' tan FNF Cartman' a Karşı FNF: Portal Savunucuları Fast Break Friday Night Funkin ': Sonic the Hedgehog FNF Vs Sonic Exe çevrimiçi (Friday Night Funkin) Freddy' s 2' de beş gece Roblox Kalamar Oyunu
Cuphead oyunlarıYandere Simülatörü oyunlarıFNAF - Freddy oyunlarıBaldi oyunlarıBendy oyunlarıTerör oyunlarıGranny oyunlarıCadılar bayramı oyunları

Ücretsiz FNF oyunları içeren geniş koleksiyon

FNF vs Rainbow Friends Cuma Gecesi Funkin vs Huggy Wuggy Slendytubbies beta 2 FNF: Indie Cross Tam Hafta Vs Cuphead, Sans ve Bendy Cuma Gecesi Funkin: Eksi FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 2 Bendy ve Mürekkep Makinesi: Kogama Haşhaş oyun zamanı kovalamaca Friday Night Funkin vs Indie Cross Friday Night Funkin: Whitty Fun Sized Ballistic Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Friday Night Funkin: Oynanabilir Noob Roblox FNF VS Sonic.EXE 2.5 / 3.0 / 4.0 / Son Kaçış Geri Yüklendi Friday Night Funkin vs Tails.EXE Cuma Gecesi Funkin 2 Oyuncu FNF: Gelecekten Gelen Arkadaşlar Sıradan Sonic vs Tails FNF: Huggy Wuggy ve Kissy Missy FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 1 Cuma Gecesi Funkin Yumuşak FNF: Sonic.exe ve Modern Sonic Zoolax Geceleri: Kötü Palyaçolar FNF vs Anne Uzun Bacaklar (Haşhaş Oyun Süresi) Cuma Gecesi Funkin vs Korku Faresi Kogama: Haşhaş Oyun Süresi Oyunu FNF Rainbow Friends Dört Yönlü Kırılmayı Söylüyor Cuma Gecesi Funkin vs Metal Sonic Freddy' nin AR' sinde Beş Gece: Özel Teslimat Cuma Gecesi Funkin vs Pou FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 3 Beş harf Freddy'ın en Gece FNF Animal Ama Her Dönüşte Farklı Bir Kapak Kullanılıyor Flappy Freddy Fazbear Cuma Gecesi Funkin vs Saçmalık FNF, Roblox Konuğuna Karşı Cuma Gecesi Funkin HD Cuma Gecesi Funkin vs Cuphead FNF: Çarşamba Gününün Sadakatsizliği (Bölüm 2) FNF: üstü çizildi Cuma gecesi bloxxin Scooby Doo! ve Ürkütücü Bataklık Cuma Gecesi Funkin vs Yoshi Cuma Gecesi Funkin vs Goku FNF, Dokly Tails' e Karşı Cuma Gecesi Funkin' Tails Cadılar Bayramı Cuma Gecesi Funkin, Fireboy ve Watergirl' e Karşı FNF: Creepypastas' tan herkes Expurgation şarkısını söylüyor Cuma Gecesi Funkin: Mouse.avi vs Huggy Wuggy FNF VS Geometri Dash Cuma Gecesi Funkin

Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıPokémon oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıYoshi oyunlarıPlatformlar oyunlarıKarakterler yarat oyunları

FNF oyunları çevrimiçi

En iyi müzikal savaşların tadını çıkarın 🔥

FNF, görüntülenecek yaklaşık 166 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, korkutucu, fnf, friday night funkin, friday night, five night funkin oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Five Night Funkin: Kaçırmayacağınız moda oyunu


Five Night Funkin, 2020'de ortaya çıkışından bu yana internetteki en başarılı oyunlardan biridir. Böylesine klasik bir oyun mekaniğini yeniden ziyaret etmek şüphesiz bir başarı olmuştur ve 2000'lerin başından Rock Band veya gibi oyunları anımsatmaktadır. Guitar Hero çünkü oyun, okları takip etmeniz gereken adımları müzikle senkronize etmekten oluşuyor.
Bu başlıkta, çevrimiçi video oyunları dünyasında şimdiden isim yapmış karakterlerle tanışacağız. Kahraman Boyfriend'dir ve görevi Girlfriend'i fethetmektir , ancak bu kolay olmayacaktır. Oyun 7 haftadan oluşuyor ve her birinde bir rakiple karşılaşmanız gerekecek. Dans meydan okumalarında her şey çözülecek ve işaretleri ve ritmi eşleştirmek için doğru zamanda oklara basmalısınız.
Ancak, hayranlar bu başlık için modlar yarattığından, bu orijinal oyun şüphesiz çok daha fazlasını kazandı. İçlerinde çok ünlü ve komik karakterler yer alıyor, yeni müzikler ve meydan okumalar ekleniyor, bu da bize çok güzel anlar yaşatıyor. Mickey Mouse, Sonic gibi ünlü karakterlere veya Bendy veya Huggy Wuggy gibi en ünlü korku karakterlerine karşı Boyfriend ile bu şekilde karşılaşabilirsiniz.

FNF çevrimiçi nasıl oynanır?


Five Night Funkin, Cameron Taylor tarafından geliştirilen ve Newgrounds ve Itch.io web sitelerinde yayınlanan tamamen ücretsiz bir oyundur. Benzer şekilde, bu oyun için mevcut olan çok sayıda mod da çevrimiçi olarak, tamamen ücretsiz olarak ve cihazlarınıza uygulama indirmeye gerek kalmadan mevcuttur.
Basit bir Google araması, keyfini çıkarmaya başlayabilmeniz için sizi bu muhteşem oyuna götürecektir. Ama madem buradasın, neden FNF oyunları kataloğumuza bir göz atmıyorsun? Five Night Funkin modlarının en geniş koleksiyonu web sitemizde yer almaktadır ve tüm bu oyunların keyfini çıkarmak için, ister PC, ister Akıllı Telefon ve Tablet olsun, İnternet bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız olacak.
Oynanış basit, müziği adıma ayarlamak için doğru zamanda ok tuşlarına basarak adımları tekrarlamanız yeterli. Çok fazla ok kaybettiğinizde, alt alanda beliren sağlık çubuğu azalacak ve biterse otomatik olarak kaybedecek ve tekrar denemek için oyunu yeniden başlatmak zorunda kalacaksınız.

Fanfreegames.com'da Five Night Funkin'i ücretsiz oynayın


Artık FNF'nin kökenlerini ve nasıl çalıştığını bildiğinize göre, artık işe koyulma ve web sitemizde Five Night Funkin oynamaya başlama zamanı. Size daha önce de söylediğimiz gibi, en komik FNF modları web sitemizde mevcuttur ve PC tarayıcınızda veya mobil cihazlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
Oyunundaki Boyfriend ve farklı konuklar arasındaki savaşlarla internetteki en eğlenceli dans düellolarını kaçıramazsınız. Sonic.EXE, Huggy Wuggy, Mickey Mouse ve daha birçok karakter sitemizde bulacağınız FNF modlarında bir araya gelecek. Five Night Funkin'de iskeletinizi hareket ettirin ve sizi yenmelerine izin vermeyin!