Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Yandere Simülatörü oyunları

Yandere Senpai öldürme Yandere Lisesi Yandere Simülatörü Kogama Bulmacalar: Yandere ve Senpai Boya Yandere Chan ve Senpai Gumball' un Şaşırtıcı Dünyası: Oh no G.Lato! Kötü Öğretmen Baldi Baldi' nin Funkin' deki Temelleri Elsa: Enstitüde Drama Ariel ile bir okul günü Disney Prensesleri ilahi Bulmaca: Lise 101 kopya sınav olmadan Disney Prensesleri Ivy Ligi için Giydir
Hamile oyunlarıCuphead oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıLol sürpriz oyunlarıSimler oyunlarıTorunları oyunlarıKızlar oyunlarıElbise oyunlarıDisney OyunlarıBebek oyunlarıYüksek canavar Oyunları

Yandere Simülatörü oyunları çevrimiçi

Senpai'nizi Yandere Simülatörü ile fethedin 🔥

Yandere Simülatörü, görüntülenecek yaklaşık 13 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, enstituler, yandere oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Yandere Simülatörü nedir?


Yandere Simulator, 2014 yılında PC için geliştirilen bir gizlilik oyunu olarak doğdu ve Rubius gibi yayıncıların kanalında göstermeye başlamasıyla büyük ün kazandı. Oyundaki göreviniz Ayano Aishi adlı bir kız öğrenciyi kontrol etmektir, ancak o daha çok Yandere Chan takma adıyla tanınır. Okulundan bir çocuk olan Senpai'ye delicesine aşıktır ama ona yaklaştığında çok gerginleşir ve onunla konuşamaz. Okuldaki tüm kızlarda Senpai ile gelecekteki ilişkisi için bir tehlike görüyor ve bu yüzden sevgilisine yaklaşan herkesi öldürecek. Okul arkadaşlarınızı öldürmenin en doğrudan yönteminden intihar simülasyonu için bir plan geliştirmeye kadar birçok yolunuz var.
Yandere Simulator'daki amaç, Senpai'nin gözlerinin sadece sizde olmasını sağlamaktır ve bunun için yarışmanın geri kalanını bitirmek zorunda kalacaktır. Aşkınızla aranıza giren okul arkadaşlarınızı gizlice öldürmek için suikast becerilerinizi kullanın. Yandere Simülatörü macerası çok eğlenceli ve bu, onu taklit eden birden fazla mini oyunun çevrimiçi olarak görünmesine yol açtı ve hepsi web sitemizde.

Yandere Simülatörü nasıl oynanır?


Yandere Simulator oyununu çevrimiçi bulmak çok kolay, bu yüzden onu indirebilir ve liseli çocuğa delicesine aşık olan bu çılgın kızla maceraya başlayabilirsiniz. Tabii ki, Yandere Simülatörü Görsel Roman versiyonu veya Lisede Yandere macerası gibi web sitemizde bulacağınız çevrimiçi mini oyunlar ile de eğlenebilirsiniz.
Başta da söylediğimiz gibi, kahramanımız Senpai'sine âşık genç bir kadın, okuldan biraz daha büyük ve takıntılı hale geldiği bir çocuk. Her hafta yeni bir kız Senpai'nizle flört etmek isteyecek ve göreviniz, aşkınızın ilan edileceği ve kaçınmanız gereken Cuma günü gelmeden önce ondan kurtulmak olacak.
Kızdan kurtulmak için şantajdan adam kaçırmaya kadar her türlü hileyi kullanabilirsiniz, unutmadan bu oyunda en yaygın olanı cinayettir. Rakiplerinizi öldürmenin yolları da intihar taklidi yapabilmekten sırtlarına bıçak saplamak ve ardından cesedi elden çıkarıp yakalanmamaya kadar çok çeşitlidir.

İnternetteki en eğlenceli Yandere Simulator Mini Oyunlarını keşfedin


Çok farklı ve aksiyon dolu bir tema sunduğu için Yandere Simülatörünün başarısı uzun sürmedi, çünkü kızları öldürmenin adrenalini, yaptıkları kötülüklerin ortaya çıkmamasına eklenmeli. Orijinal oyun 10 haftadan oluşuyor, Senpai'mizi almak için yoldan çekilmemiz gereken 10 kız.
Size sunduğumuz oyunlarda , Yandere Simulator'un ücretsiz çevrimiçi sürümünü bulabilirsiniz, ancak aynı zamanda size karakterlerinde geçen, ancak tamamen farklı oynanışa sahip yeni oyunlar da getiriyoruz. Burada Yandere'nin Senpai'yi öldürdüğü oyunu, Yandere Simulator'ın kahramanlarını boyamak için oyunları veya bu aksiyon oyununun Roblox ve Kogama'daki eğlenceli versiyonlarını bulacaksınız. Hepsi web sitemizde sizin için mevcut!