Oluştur ve Ez

Oluştur ve Ez

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Oluştur ve Ez
Oluştur ve EzOluştur ve EzOluştur ve EzOluştur ve Ez

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Build and Crush, kendi binalarımızı yaratabildiğimiz ve bunları oyunun geri kalanıyla paylaşabildiğimiz eğlenceli bir oyundur. Ayrıca, sahip olduğunuz farklı silahları kullanarak onları yok etmek için diğer oyuncuların yaratıklarına girebilirsiniz.
Minecraft tarzı bloklarla istediğinizi oluşturmak için yapıcı moduna girin. İşiniz bittiğinde, payınızı verin ve bir ad verin, böylece adanızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yok edici modda, başka bir oyuncu tarafından yaratılan herhangi bir binaya girebilir ve deprem, atom bombası, savaş topu, bir kasırga ve diğer birçok silahı yok etmek için kullanabilirsiniz. Muhteşem Build and Crush oyunu ile eğlenin ve kreasyonlarınızı toplulukla paylaşın.
Oyunun tadını çıkar Oluştur ve Ez, ücretsiz, bizim seçtiğimiz inşa etmek oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer inşa etmek oyunları

Minecraft LegocraftBlock Craft 3DMinecraft tarzı bloklarla inşaMariocraftZanaat OluşturMinecraft html5Minecraft freeLego: Stacky YığınıEl Sanatları TetrisCubeCraft KogamaGündar .IOSlithercraft.ioRobloxMinecraft, maden klonKübik kuleTotem' i yok etmeCity BlockBom Bom IOMine Clone 3Minecrafta benzer bir mayın klonuBlockCraft SurvivalFortrideFortnite içinde inşaTetris MinecraftMinecraft KogamaGalaksi için savaşCennete Kale KurmakEkrana vurFortnite BinasıKule PatlamasıŞehir Metropolis oluşturunMario MakerDelik IOTower ManiaChavo: TetrisMinecraft Kogama 2Meyve Ninja Minecraft versiyonuBloklu YılanlarHextris KomikKızgın kuşlar: Tetris
Go to TOP