Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Sörfçüler Buenos Aires

Sörfçüler Buenos Aires
İlgili ve önerilen oyunlar

Metro Sörfçüleri: New Orleans Metro Surfers Metro Sörfçüleri St. Petersburg Subway Surfers: Pekin Dünya Turu Metro Sörfçüleri: Londra Metro Sörfçüleri: Havana 2021 Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik BlueSkye209 tarafından Mario Bros Power Journey (Demo) Süper Mario Dünya Tanrısı Modu Süper Mario Odyssey 64 Sonik Nesiller 2 Mario Bros: Yapımcı Crash Bandicoot 3 Çarpık Mario Kart 64 Misfit Adası üzerinde soyundan Yeni Sonik İlerleme Crash Bandicoot Kart Yarışı Sonic 3 Bölüm Gölge Sonic the Hedgehog' da Amy Rose Sonic The Hedgehog Triple Trouble ABD Avrupa Metro Sörfçüsü: Zürih Dünya Turu Mario Bross: Co Op Quest 2 Oyuncu Süper Sonik Kardeşler
Kariyer oyunlarıMario kart oyunlarıPark oyunlarıMario bros oyunlarıLuigi oyunlarıSonik oyunlarıSega oyunlarıSonic.exe oyunlarıSonic tails oyunlarıÖrümcek adam oyunları
Sörfçüler Buenos Aires
Sörfçüler Buenos Aires
Sörfçüler Buenos Aires
Sörfçüler Buenos Aires

🌟 Oran oyunu
103 oydan 4 /5
ücretsiz metro sörfçüleri oyunlar

Sörfçüler Buenos Aires

Bu, Sörfçüler oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Jake, Amerika kıtasına ve özellikle Güney Amerika'ya ulaşmak için göleti geçecek. Koşucumuzun gideceği yer Arjantin'in başkenti Buenos Aires, çünkü dünya turu kapsamında bir sonraki macerasını burada gerçekleştirmek zorunda kalacak.

Endişelenmeyin çünkü oyunun geri kalanı bozulmadan kalacak, değişen tek şey ayar. Koşun ve mümkün olduğunca uzağa gitmek için engellerden kaçının, rekor bir puana ulaşın. Subway Surfers Buenos Aires'te Jake'ten yeni bir göreve cesaret edin.

Sörfçüler Buenos Aires'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Sörfçüler kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-06-16T11:47:08+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE