Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Kaçmak oyunları 🔑🗝️

Kalamar Kaçış Kanlı İntikam Oyunu Kalamar Oyunu Cam Köprü Kalamar Oyunu Gökkuşağı Arkadaşlar Gökkuşağı Arkadaşları Alfabeye Karşı Saklambaç: Kediden Kaçış! 100 Kapı: Kaçış Odası Nextbot: Kaçabilir misin? Kalamar Oyunu: Ekip Kulesi Büyükanne: korku Cuphead online DOMUZ: Domuzdan Kaçış Haşhaş oyun zamanı kovalamaca
Pacman oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarıTom ve Jerry oyunlarıHırsızlar oyunlarıSaklı nesneler oyunlarıPolisler oyunlarıIndiana Jones oyunlarıLabirentler oyunları

🔑🗝️ Ücretsiz Kaçmak oyunları içeren geniş koleksiyon ⏳🕵️‍♂️

Tom run: Konuşurken tom metro sörfçü Teen Titans Go Zapping Koşusu Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Parkour: Coronavirüsten Kaçış GTA tarzı hapishaneden kaçış Evil Granny Evi Bebek sarı Aramızda koşuyoruz Kötü Öğretmen Baldi Kalamar Oyunu 3D yeni kalamar oyunu Pokemon: Şeytan Adası Subway Surfers Uzay İstasyonu Korkunç palyaço Tom ve Jerry: Bulmacadan Kaçış Lego City: Hapishaneden Kaçış Ben 10 Kaçış Rota Minecraft çalışıyor Pac Adam Bowser Jr'ın Macerası Momo Korku Oyunu Büyülü Hastaneden Kaç Hapisten Kaçış: Kogama Mayın dünyası korku Labirent Kötü Rahibe: Okul Bitti Minecraft: Labirent koridoru Ejderhalar Diyarı' nda Ninjago Korsan Macerası Hırsız FPS Mareşal Korkunç büyükanne evi Rooftop Keskin nişancılar: Ünlü düellolar Prison Escape: Plan Oyunu Scooby Doo: Hayaletten Kaçış GTA: Hapisten kaçış 2 Minecraft: Saklambaç Slendrina ölmeli: Çıkışı bul Unitres Düşler Aralarında: Saklar ve ararlar 2 Jura Dünyasında Hayatta Kalma Terkedilmiş Laboratuvar 3D Kaçış Sürücüsü . Bıçak Zombi hayatta kalma kovboy Aç arabalar Bloklu Dino Parkı: T-Rex Rampage COVID 19 Kaçış Yapboz Görevden Kaçış Odaları Slenderman Korku Hikayesi MadHouse

Klasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıPlatformlar oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

Kaçmak oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Esaretinden kaç ve hayatta kal 🔥

Kaçmak oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 151 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🔑🗝️%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Kaçmak oyunları, çeviklik den, Gizemler den, Hayatta kalmak den, Bulmak den, Bilmeceler den, Saklı nesneler den, Anahtarlar den, Kaydetmek den, Gidiş den ⏳🕵️‍♂️🚪🔍.🔑 Kaçış Oyunları nelerdir? 🗝️
Eğer zorluklar ve meydan okumalar sizin işinizse kaçış oyunları tam size göre. Bu oyun tarzında bize, sağ salim çıkmamız gereken biraz tuhaf bir durum sunulacak. Normalde bu kaçış oyunlarında, esaretten çıkana kadar yeni alanların kilidini açmak için tamamlamanız gereken gizli nesneler, bulmacalar ve görsel zorluklar bulunur.
Kaçış oyunları uzun zamandır hayatımızda yer alıyor ve bu tarzla en çok ilişkilendirilen temalardan biri de korku oyunlarıdır. Kötü bir yerde görüneceğimiz birçok oyun var ve canavar ya da bizi esir alan kişi bizi keşfetmeden önce oradan çıkmak için gerekli her şeyi bulmamız gerekecek.
Kaçış oyunlarının hem en korkunç hem de tüm izleyiciler için labirent oyunları gibi diğer zorluklarıyla yüzleşmenin zamanı geldi. Ayrıca kaçış oyunları olarak da kabul edilirler çünkü göreviniz geçitlerle dolu bir arazide çıkışı bulmaktır. Tema ne olursa olsun önemli olan, esaretten kurtulma hedefine ulaşmak için kaçış oyunlarında büyük beceriye ihtiyacınız olacak olmasıdır.
🔑 Kaçış Oyunlarında becerilerinizi ortaya çıkarın 🗝️
Hikayeniz hiçliğin ortasında, tamamen karanlık bir odada veya çıkışı bulmanız gereken bir labirentin ortasında başlayabilir. Kaçış oyunları çok fazla ve web sitemizin bu kategorisini oluşturan 150'den fazla oyun var, bu tür oyunların moda olması nedeniyle bu sayı giderek artıyor.
Son zamanların en ünlü Kaçış oyunlarından biri, genç bir adamın bir gizemi çözmek için komşusunun evine gizlice girmek istediği ancak keşfedilmemesi gerektiği, sizin varlığınızı fark ederse ondan kaçmak zorunda kaldığı Merhaba Komşu'dur.
Sonuçta, bu oyunların çoğu bulmacaları kullanma becerisiyle, yeni odaların kilidini açmak için ihtiyaç duyacağınız nesneleri bulmak için iyi bir görsel keskinliğe sahip olmakla ve bulmacaları bitirmek için iyi mantıksal çıkarımlarla ilgilidir. Tüm bunlara sahipseniz ve bunları test etmek istiyorsanız kaçıramayacağınız bu kaçış oyunları koleksiyonunu sunuyoruz.
🔑 Bu Çevrimiçi Kaçış Oyunlarında esaretinize son vermenin zamanı geldi 🗝️
Daha fazla belaya girmek istemiyoruz, bu yüzden kaçış oyunları kategorimize bir göz atabilir ve en iyi çevrimiçi mücadelelere katılabilirsiniz. Şüphesiz, Roblox tarzı kaçış becerilerinizi test etmek için Piggy çevrimiçi oyununu denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Kaçırmamanız gereken bir diğer oyun da, işinizi oldukça zorlaştıracak korkunç bir hayaletten kaçacağınız kaçış ve korku oyunu Granny'dir. Ayrıca Hello Neighbor'ı taklit eden oyunlarımız ve seveceğiniz çevrimiçi kaçış oyunlarındaki diğer birçok başarımız da olacak.