Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Kaçmak oyunları

Gökkuşağı Arkadaşlar Gökkuşağı Arkadaşları Alfabeye Karşı Saklambaç: Kediden Kaçış! PDO2 Jailbreak Çılgın Çöp Adamdan Kaçış 100 Kapı: Kaçış Odası Kalamar Oyunu: Ekip Kulesi Nextbot: Kaçabilir misin? Büyükanne: korku Cuphead online DOMUZ: Domuzdan Kaçış Haşhaş oyun zamanı kovalamaca
Klasikler OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıLuigi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıCartoon network OyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıFortnite oyunlarıSimler oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Tom run: Konuşurken tom metro sörfçü Teen Titans Go Zapping Koşusu Freddy' nin 3'ünde Beş Gece Parkour: Coronavirüsten Kaçış GTA tarzı hapishaneden kaçış Evil Granny Evi Bebek sarı Aramızda koşuyoruz Kötü Öğretmen Baldi Kalamar Oyunu: Cam Köprüde Hayatta Kal Kalamar Oyunu 3D yeni kalamar oyunu Pokemon: Şeytan Adası Subway Surfers Uzay İstasyonu Korkunç palyaço Tom ve Jerry: Bulmacadan Kaçış Lego City: Hapishaneden Kaçış Ben 10 Kaçış Rota Minecraft çalışıyor Pac Adam Bowser Jr'ın Macerası Momo Korku Oyunu Büyülü Hastaneden Kaç Hapisten Kaçış: Kogama Mayın dünyası korku Labirent Kötü Rahibe: Okul Bitti Kalamar Kaçış Kanlı İntikam Oyunu Kalamar Oyunu Cam Köprü Kalamar Oyunu Minecraft: Labirent koridoru Ejderhalar Diyarı' nda Ninjago Korsan Macerası Hırsız FPS Mareşal Korkunç büyükanne evi Rooftop Keskin nişancılar: Ünlü düellolar Prison Escape: Plan Oyunu Scooby Doo: Hayaletten Kaçış GTA: Hapisten kaçış 2 Minecraft: Saklambaç Slendrina ölmeli: Çıkışı bul Unitres Düşler Labirentin çıkışı Aralarında: Saklar ve ararlar 2 Jura Dünyasında Hayatta Kalma Terkedilmiş Laboratuvar 3D Kaçış Sürücüsü . Bıçak Plaze Labirent Zamanı Zombi hayatta kalma kovboy

Kaçmak oyunları çevrimiçi

Esaretinden kaç ve hayatta kal 🔥

Kaçmak, görüntülenecek yaklaşık 166 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kacmak oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Kaçış Oyunları nelerdir?


Eğer zorluklar ve meydan okumalar sizin işinizse kaçış oyunları tam size göre. Bu oyun tarzında bize, sağ salim çıkmamız gereken biraz tuhaf bir durum sunulacak. Normalde bu kaçış oyunlarında, esaretten çıkana kadar yeni alanların kilidini açmak için tamamlamanız gereken gizli nesneler, bulmacalar ve görsel zorluklar bulunur.
Kaçış oyunları uzun zamandır hayatımızda yer alıyor ve bu tarzla en çok ilişkilendirilen temalardan biri de korku oyunlarıdır. Kötü bir yerde görüneceğimiz birçok oyun var ve canavar ya da bizi esir alan kişi bizi keşfetmeden önce oradan çıkmak için gerekli her şeyi bulmamız gerekecek.
Kaçış oyunlarının hem en korkunç hem de tüm izleyiciler için labirent oyunları gibi diğer zorluklarıyla yüzleşmenin zamanı geldi. Ayrıca kaçış oyunları olarak da kabul edilirler çünkü göreviniz geçitlerle dolu bir arazide çıkışı bulmaktır. Tema ne olursa olsun önemli olan, esaretten kurtulma hedefine ulaşmak için kaçış oyunlarında büyük beceriye ihtiyacınız olacak olmasıdır.

Kaçış Oyunlarında becerilerinizi ortaya çıkarın


Hikayeniz hiçliğin ortasında, tamamen karanlık bir odada veya çıkışı bulmanız gereken bir labirentin ortasında başlayabilir. Kaçış oyunları çok fazla ve web sitemizin bu kategorisini oluşturan 150'den fazla oyun var, bu tür oyunların moda olması nedeniyle bu sayı giderek artıyor.
Son zamanların en ünlü Kaçış oyunlarından biri, genç bir adamın bir gizemi çözmek için komşusunun evine gizlice girmek istediği ancak keşfedilmemesi gerektiği, sizin varlığınızı fark ederse ondan kaçmak zorunda kaldığı Merhaba Komşu'dur.
Sonuçta, bu oyunların çoğu bulmacaları kullanma becerisiyle, yeni odaların kilidini açmak için ihtiyaç duyacağınız nesneleri bulmak için iyi bir görsel keskinliğe sahip olmakla ve bulmacaları bitirmek için iyi mantıksal çıkarımlarla ilgilidir. Tüm bunlara sahipseniz ve bunları test etmek istiyorsanız kaçıramayacağınız bu kaçış oyunları koleksiyonunu sunuyoruz.

Bu Çevrimiçi Kaçış Oyunlarında esaretinize son vermenin zamanı geldi


Daha fazla belaya girmek istemiyoruz, bu yüzden kaçış oyunları kategorimize bir göz atabilir ve en iyi çevrimiçi mücadelelere katılabilirsiniz. Şüphesiz, Roblox tarzı kaçış becerilerinizi test etmek için Piggy çevrimiçi oyununu denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Kaçırmamanız gereken bir diğer oyun da, işinizi oldukça zorlaştıracak korkunç bir hayaletten kaçacağınız kaçış ve korku oyunu Granny'dir. Ayrıca Hello Neighbor'ı taklit eden oyunlarımız ve seveceğiniz çevrimiçi kaçış oyunlarındaki diğer birçok başarımız da olacak.