Stickman VS Zombies

Stickman VS Zombies

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Stickman VS Zombies
Stickman VS ZombiesStickman VS ZombiesStickman VS ZombiesStickman VS Zombies

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Bu yeni Stickman oyununda bize, yürüyen ölülerin ilerlemesini önlemek için farklı askerleri yollara yerleştirmek zorunda kalacağımız klasik Plants VS Zombies' in bir versiyonunu sunuyoruz. İki tip asker ile başlayacaksınız, ancak ilerledikçe savaşı gerçekleştirecek diğer kişilerin kilidini açabilirsiniz.
Onları zombilerin olduğu sıraya yerleştirmelisiniz, böylece onları sona erdirir ve kaos ekecekleri şehre taşınmayı başaramazlar. Askerlerin sokaklarını doldurmak için kaynaklar alın ve bu Stickman VS Zombies savaşında zombilerin kazanmasına izin vermeyin.
Oyunun tadını çıkar Stickman VS Zombies, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Çöp Adam oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Çöp Adam oyunları

Çöp Adam: Jetpack MücadelesiStick dünyasıStickman: Yükseltme TamamlandıÇöp Adam Keskin Nişancı 3Süper Çöp Adam KancaÇöp Adam RunnerSonsuz Çöp AdamÇöp Adam Bisiklet BiniciÇöp Adam RunnerVex 4Zombileri yakalamakAsses karşı kozZombiler kronikleriZombi Yükseliyor: Ölü SınırAjan Swat vs Zombies 2Zombie Çağrı 3Squirrels Vs ZombiesBozmaMinecraft 3D zombi mayınlarıŞehirde zombilerin saldırısı 2Online boyama Bitkiler vs ZombiesKılıf Prensesleri GiydirSavaş Bölgesi: 3D Paralı AskerlerCanavarlara karşı savaşÖlüm mangası 2Zombie Pixel Combat: Çok OyunculuDuty sonsuz savaş bedava ÇağrıSuikastçı Çekim: Zombie 3DKanlı Silah Minecraft 4Alfa silahlarıZombi salgınıSavaşta AskerGuardians VS ZombiesSavaş: Askeri TaktiklerKöprüdeki PompalarOkçu 2 ÇevrimiçiZombi KatilleriZombi kedileriZırh ÇatışmasıFly with rope
Go to TOP