Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Stickman VS Zombies

Stickman VS Zombies

Stickman VS Zombiesİlgili ve önerilen oyunlar

PUBG Mobil Undertale Tehlike Günü!: Henry Danger Parti paniği Çılgın Piksel Savaşı Dahmer'ı tekmele Aramızda Çevrimiçi Baskı Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar Smash remix Kalamar Oyunu WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Tekken 3 Sonik sınırlar Kalamar Mücadelesi Oyunu Örümcek Adam Süper Kahraman Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı WWF WrestleMania 2000 (Japonya)
Ölümüne kavga oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıSokak dövüşçüsü oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunlarıEjder topu oyunlarıGoku oyunlarıKlasikler oyunlarıKaza bandicoot oyunları
Stickman VS Zombies
Stickman VS Zombies
Stickman VS Zombies
Stickman VS Zombies

🌟 Oran oyunu
20 oydan 3.3 /5
ücretsiz aksiyon oyunlar

Stickman VS Zombies

Bu, Aksiyon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bu yeni Stickman oyununda bize, yürüyen ölülerin ilerlemesini önlemek için farklı askerleri yollara yerleştirmek zorunda kalacağımız klasik Plants VS Zombies' in bir versiyonunu sunuyoruz. İki tip asker ile başlayacaksınız, ancak ilerledikçe savaşı gerçekleştirecek diğer kişilerin kilidini açabilirsiniz.

Onları zombilerin olduğu sıraya yerleştirmelisiniz, böylece onları sona erdirir ve kaos ekecekleri şehre taşınmayı başaramazlar. Askerlerin sokaklarını doldurmak için kaynaklar alın ve bu Stickman VS Zombies savaşında zombilerin kazanmasına izin vermeyin.

Stickman VS Zombies'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Aksiyon kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-09-24T10:36:03+00:00


Oynamak için kontroller