Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Zombi bitkileri oyunları 🌱🧟

Kız vs Zombies Bitkiler Zombilere Karşı: TD Stickman VS Zombies Bitkiler vs. zombiler Online boyama Bitkiler vs Zombies Şehirde zombilerin saldırısı 2 Minecraft 3D zombi mayınları Counter Strike: Zombiler Savaşı Zombileri yakalamak Çılgın araba zombi vuruyor Aramızdaki Zombiler Bitkiler Gece Funkin Replanted İnek Dövüşü Bir zombi vur Zombilerin saldırısı: Askerler ve ölümsüzler Bitkiler vs Zombies Orijinal
Yetenek oyunlarıTerör oyunlarıHayatta kalma oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıZombiler oyunları

Roblox OyunlarıYandere Simülatörü oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıPlatformlar oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıFortnite oyunlarıAksiyon oyunları

Zombi bitkileri oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Bahçenizi zombi saldırısından koruyun 🔥

Zombi bitkileri oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 16 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🌱🧟%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Zombi bitkileri oyunları, Bitki den, Hayatta kalma den, Küçük oyunlar den, Crazy zombie den, Zombiler den, Bitkiler zombilere karşı den, Savunmalar den, Hayatta kalmak den, Strateji den 🌻🍀🎮.🌱 Plants VS Zombies nedir? 🧟
Plants vs. Zombies, 2009'da başarılı olan oyunlardan biri ve oldukça farklı bir dokunuşla çok klasik bir oyun moduna dönüş oldu. Video oyunları dünyasında Plants VS Zombies, savunma kulesi tipi bir oyun olarak kabul edilebilir. Bu tür bir oyunda göreviniz, bölgeyi ortaya çıkacak düşman dalgalarından koruyan kuleler inşa etmek için kaynak elde etmektir. Bu kuleleri geliştirebilmek ve daha fazlasını yerleştirebilmek, en zor seviyelerle yüzleşmek için ana hedeftir.
Kule savunma oyunları çok eskidir, ancak Plants VS Zombies'in gelmesiyle yeniden ön plana çıkarılarak tüm platformlarda (mobil, PlayStation, XBOX ve Nintendo) büyük başarılar elde edilmiştir. Bu oyunda senaryo açıktı, bir adam şehri yaşayan ölülerin kıyametinden etkilendiği için kendini zombi saldırılarına karşı korumak istiyor. Bunu yapmak için bahçesini savunma bitkileri dikmek ve evine doğru ilerlemeyi durdurmak için kullanacak.
Oyun, genel halk arasında büyük bir başarıya neden oldu ve devam oyunlarının gelmesi uzun sürmedi. Bu başlıktan sonra Plants VS Zombies 2: It's About Time ve ardından Plants VS Zombies: Garden Warfare ile üçüncü şahıs nişancı geldi. Plants VS Zombies 3 geliştirme aşamasındadır ve önceki oyunlardan çok daha eğlenceli olmayı vaat etmektedir.
🌱 Plants VS Zombies Online Nasıl Oynanır? 🧟
Plants VS Zombies'in başarısının anahtarlarından biri, basit oynanışıdır; bu, sizden sonra gelen zombilere saldırmaları için bitkileri yere yerleştirmeniz gerektiğidir. Elbette her bitkinin özel bir yeteneği olduğunu bilmelisiniz. Her bitkinin özelliklerini ve sahada nasıl kullanıldıklarını açıklayan bir komşu olan Çılgın Dave karakteri burada devreye giriyor.
Görev, ilerledikçe zorluğun artacağını bilerek, farklı seviyelerde ortaya çıkacak düşman dalgalarında hayatta kalmaktır. Açık veya sisli havalarda gece gündüz dalgalara katlanmak zorundasınız... Hiçbir şey önemli değil, sadece çok dikkatli olmanız, kaynak bulmanız ve onları en güçlü bitkilere harcayabilmeniz gerekiyor.
Savunmayı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer bilgi de zombi türü ve hepsinin aynı veya aynı dayanıklılığa sahip olmamasıdır. Seviyeleri geçtikçe yeni zombiler ve onlarla başa çıkabileceğiniz yeni bitkiler ortaya çıkacak. Ve artık Plants VS Zombies'in temellerini öğrendiğinize göre, sizi web sitemizdeki 15'ten fazla oyunu tanımaya davet ediyoruz.
🌱 En İyi Bitkiler Zombilere Karşı Oyunlar 🧟
Ücretsiz Plants VS Zombies oyunlarıyla eğlenmek isteyenler başlasın diye her şey hazır. İnternette, zaten klasik olan bu savunma kulesi oyununu mükemmel bir şekilde taklit eden çok sayıda çevrimiçi sürüm var. Sadece orijinal oyunun versiyonlarını değil, Plants vs. Zombies karakterlerini tasarımlarına entegre eden diğer birçok klasik oyunu da oynayabileceksiniz.
Ve şüphesiz en son eklenenlerden biri, bu eğlenceli oyunun bitki ve zombilerinin entegre edildiği komik Five Night Funkin modudur. Bunlar web sitemizde bulabileceğiniz fikirlerden sadece birkaçı, kesin olarak bildiğimiz şey ise, web sitemizdeki Plants Zombies oyunları kategorisine bakarsanız harika bir öğleden sonra geçireceğinizdir. Ne için bekliyorsun?