Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Yanan Adam 2

Yanan Adam 2

Yanan Adam 2İlgili ve önerilen oyunlar

Cristal Tapınağı' nda Fireboy ve Watergirl Ateş ve Su: Geometri Çizgi Ateş ve su labirent Kırmızı ve Mavi Çöp Adam 2 Beni kabul et Paw Patrol: Fire Pup Takımı Sonic Parkour Roblox Parkour 400 Seviyeleri Fortnite PvP Simülatörü Parkour 4 Oyuncu Darwin'in Yıllığı Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Pokémon: Öfke Alevi Hiper sonik 2 Parkour Kolay Seviyeleri Ateş ve Su - labirentine karanlık orman Komik Pacman Klonu Pokemon Ateş Kırmızısı Genişletilmiş (v3.2) Dragon Ball Z Takımı Eğitimi V8 Yeni Ateş ve Su: Orman Macerası Cuma Gecesi Funkin 2 Oyuncu Kim Peppa Pig Kimdir Teen Titans Go: Eğitim Kulesi Kim o Nickelodeon
Roblox oyunlarıFifa oyunlarıFortnite oyunlarıÖlümüne kavga oyunları2 oyuncu oyunlarıKogama oyunlarıParkour oyunlarıSürmek oyunlarıPokémon oyunlarıNintendo oyunları
Yanan Adam 2
Yanan Adam 2
Yanan Adam 2
Yanan Adam 2

🌟 Oran oyunu
25 oydan 4.4 /5
ücretsiz ateş ve su oyunlar

Yanan Adam 2

Bu, Ateş Çocuk ve Su Kız oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Burning Man 2 adındaki bu eğlenceli çevrimiçi oyunda adamı ateşe vermeliyiz. Bunun için kırmızı blokları ve oyunda ilerledikçe ortaya çıkacak diğerlerini yok etmek zorunda kalacağız. Çok hızlı olmalısın, çünkü bir zaman sınırın var ya da adam alevler arasında ölecek.

Gerekli mekanizmaları ele geçirin ve yangındaki adamı ateşe sokmak ve hayatını kurtarmak için suya erişmesini sağlayın. Burning Man 2 oyununda yeteneğinizi gösterin ve bedeni alevler otu haline gelmeden önce bu adamı kurtarın.

Yanan Adam 2'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Ateş Çocuk ve Su Kız kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-08-20T10:42:45+00:00


Oynamak için kontroller