Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Yeni Parkour Minecraft

Yeni Parkour Minecraft

Yeni Parkour Minecraftİlgili ve önerilen oyunlar

Minecraft Dünyası 3D Zanaat Oluştur Minecraft oyunu Minecraft free Minecraft SkyBlock Minecraft Klasik Mario Maker Mario Bros: Yapımcı Uğur Böceği ve Kedi Noir: Görünümlerini Değiştir LOL Doll' unuzu oluşturun Minecraft tarzı mineblock Roblox Aramızda Minecraft için Mod Sailor Moon' un karakterini yarat Yeni Blok El Sanatları Güzel bir portre oluşturmak BloxdHop.io Minecraft dünya bloğu Minecraft Oluşturucu Tom - Bakış Değişimi Minecraft Savaşı Royale Block Craft 3D Minecraft bloğu Minecraft versiyonu
Karakterler yarat oyunlarıDövmeler oyunlarıRoblox oyunlarıFortnite oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıCartoon network oyunlarıMacera oyunlarıMario bros oyunlarıLuigi oyunları
Yeni Parkour Minecraft
Yeni Parkour Minecraft
Yeni Parkour Minecraft
Yeni Parkour Minecraft

🌟 Oran oyunu
674 oydan 4.3 /5
ücretsiz minecraft oyunlar

Yeni Parkour Minecraft

Bu, Minecraft hikaye modu oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bu Kogama haritasında oluşturduğumuz yeni bir Minecraft Parkour' a hazır olun. Bizi bekleyen farklı engelleri atlama ve üstesinden gelme yeteneğimizi test edeceğimiz 26 yeni seviyeyle karşı karşıya kalacağız.

Doğru yolu bulmak ve mevcut zorlukların üstesinden gelmek için çok yetenekli olmalısınız. Yeşil aside çok dikkat etmelisiniz, çünkü en azından onunla temas ederseniz, hayatınızı kaybedeceksiniz ve fazı tekrar denemeniz gerekecek. İlerlemenizi kaydetmek ve bu yeni Minecraft parkurundaki bitiş çizgisine ulaşmak için bayrakları kullanın.

Yeni Parkour Minecraft'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Minecraft hikaye modu kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2020-02-26T13:07:20+00:00


Oynamak için kontroller