Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Zuma Boom

Zuma Boom

Zuma Boomİlgili ve önerilen oyunlar

Paw Devriye Köpek Ninja Dilim Meyve Disney: Herkül Toki NES Sessiz tepe Ulaştırma Dinozorları: Simülasyon Daha fazla şeker topla Süper Mario Dünya Klasik çökme bash Metal Slug 3 Oyun Salonu Sonik savaşçılar Pençe makinesi: bebek yakalamak Komik Pacman 3D Komik Pacman Klonu Megaman X Ejderha Spyro Pac-Man klasik atari oyunu FNF X Süper Mario Kardeşler Genç Titanlar Aksiyon Arcade Cuphead Macera Yıldızları Noksan Süper Boy Soğan Street Fighter II Oyun Salonu Rayman 2: Büyük Kaçış Pacman FPS Atıcı
Sega oyunlarıTetris oyunlarıKaza bandicoot oyunları2 oyuncu oyunlarıKlasikler oyunlarıSatranç oyunlarıPacman oyunlarıKavga oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıAksiyon oyunları
Zuma Boom
Zuma Boom
Zuma Boom
Zuma Boom

🌟 Oran oyunu
22 oydan 4.5 /5
ücretsiz arcadian oyunlar

Zuma Boom

Bu, Retro ve çarşı oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Zuma oyunu klasik bir oyun, ancak bugün Zuma Boom adlı yeni bir sürümle geliyor; bu sayede tüm topları kırarak yeni elemanlar alabiliyoruz ve onların deliğe girmelerini önleyebiliyoruz. Topu, renkli topları atmak için kullanacağız ve ortadan kaldırmak için aynı renkten en az üçüne katılacağız.

Şimdiye kadar orjinal oyunda bir değişiklik yok, ancak bölünme sırasında size iyileştirmeler sağlayacak özel topların nasıl olduğunu göreceksiniz. Topu, yolundaki tüm topları yok eden büyük bir lazere dönüştürebilir veya etrafındaki her şeyi elimine etmek için bomba toplarını patlatabilirsiniz. Zuma Boom' da bu harika klasiğin yeni versiyonuyla tanışın.

Zuma Boom'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Retro ve çarşı kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-07-31T11:07:36+00:00


Oynamak için kontroller