Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Zümrüt Pokémon GBA

Zümrüt Pokémon GBA
İlgili ve önerilen oyunlar

Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA Pokemon Dünya Eevee Parlak Altın Pokémon Pokémon Platin Pokemon Siyah Pokemon Mega Delta Pokemon İltihaplı Kırmızı b0.7.1 Pokemon ateş kırmızısı Smash remix Pokémon: Kristal Netlik Elmas Pokémon Pokemon zümrüt dx Sarı Pokémon Pikachu in Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Safir Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1 Pokemon Sigortalı Boyutlar v1.6 Dynamons World Komik Pokémon Kristali Pokemon Sovereign of the skies
Nintendo oyunlarıMario bros oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler oyunlarıKavga oyunlarıBoks oyunlarıCuphead oyunlarıEjder topu oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıSimler oyunları
Zümrüt Pokémon GBA
Zümrüt Pokémon GBA
Zümrüt Pokémon GBA
Zümrüt Pokémon GBA

🌟 Oran oyunu
5483 oydan 4.3 /5
ücretsiz pokémon oyunlar

Zümrüt Pokémon GBA

Bu, Pokemon avlamak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Sıra Nintendo GBA platformunda bir hit olan Pokémon Emerald' da, bu macerayı bir kez daha yaşamamızı sağlayan bu harika emülatör sayesinde şimdi sitemize geliyor. Pokémon Emerald, Ruby ve Sapphire' den sonra üçüncü nesil Pokémon' u kapatan oyundu.

Bu versiyonlarda çifte dövüşler ve yeni bir bölge olan Hoenn eklendi. Ayrıca Pokémon Emerald' a, Pokémon Ligi' ni kazandıktan sonra gidebileceğiniz bölgede bir ada olan Battlefront eklendi. Orada her türden en iyi eğitmenlere karşı yeni bir yüzleşme sizi bekliyor olacak, ancak o zaman GBA Pokémon Emerald oyununa bir son vereceksiniz.

Zümrüt Pokémon GBA'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Pokemon avlamak kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-15T11:54:21+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE