Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Platformlar oyunları 🎮🕹️

Adem ve Havva Noel' e gidiyor Unitres Düşler Shadow Ninja Revenge Küçük samson Boo Gooey Tuvalet acele 2 Assassin's Creed Freerunners Galaksi rengi Super Mario Bros 3 (ABD) Süper Mario Advance 4 - Süper Mario Kardeşler 3 Beyaz sonik Sonic 2 - Yıldönümü Sürümü
Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıRoblox OyunlarıKaza bandicoot oyunlarıYetenek oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarışut remix oyunlarıGeometri Dash oyunları

🎮🕹️ Ücretsiz Platformlar oyunları içeren geniş koleksiyon 👾🎲

Sonic 3. EXE ve Knuckles Super Mario Bros 2 (ABD) Mario Maker Mario Macera Xalabaias Crash Bandicoot 2: Cortex Geri Döndü Mario Dünyası 2 Kaizo Super Mario World (USA) Mario Return Again Süper Mario Advance Sonic the Hedgehog (ABD, Avrupa) Süper Mario 64 Arazi Klasik Mario Dünyası 3: Son Sonic The Hedgehog Sega Master Sistemi Kirby Super Star Süper Mario Advance 4 Crash Bandicoot: Büyük Macera Super Mario World: Luigi ile Macera Süper Mario Tüm Yıldızlar NES LOL Soft Kız Estetiği Süper Mario Dünyası (Cario Boy) Appel Eşek Kong 64 Roblox VS Kogama Parkour Geometri Dash 1 çevrimiçi Dragon Ball: Gelişmiş Macera Sonic 2 Delta Mario: Altın Mantarı Kurtarır Hiper sonik 2 Parkour: Erkekler ve Kızlar Mecha Sonic 2 Mario World Bros 2 Kirby Sonic the Hedgehog 2' de Super Mario Bros: Sonsuzluğa Giden Yol Kogama: Renklerin Oyunu Süper Mario: Çağlar Boyunca Dondurulmuş çift sorun Donkey Kong Country Sonic Haksız Harekete Geçmek LOL Bebekler: VSCO Modası Crash Bandicoot Füzyonu Örümcek Adam: Harekete Geçin Crash Bandicoot 2: N-Tranced Gökkuşağı parkour Noksan Süper Boy Soğan Süper Tesisatçı Broşürü Kogama Kalamar Oyunu Minecraft savun

Sonik oyunlarıMario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıPlatformlar oyunlarıKaza bandicoot oyunları

Platformlar oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Platformların klasik oyunları geliyor 🔥

Platformlar oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 374 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🎮🕹️%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Platformlar oyunları, Zıplamak den, Macera den, Hayatta kalma den 👾🎲🏰🐉.🎮 Platform Oyunları Nelerdir? 🕹️
Platform oyunları, ilerlemek için tüm dikkatimizi ve enerjimizi vermemiz gereken, en bağımlılık yaratan oyunlardan biridir. Bu tür, ilerlemek için düşmanlardan kaçınırken veya silahla ateş ederken bir platformdan diğerine atlamamızı gerektiren çok sayıda oyun nedeniyle bu adı alır. Ayrıca hata yapıp düşersek ölebileceğimiz için çok dikkatli olmalıyız. Bu türden pek çok oyun var, ancak bazıları Super Mario gibi türde bir önce ve sonra damgasını vurdu.
Platform oyunlarının klasik özellikleri arasında sağa veya sola yatay kaydırma modu da bulunuyor ve oyunu tamamlamak için bazı nesneleri toplamamız gerekecek. Platform oyunlarının altın çağı şüphesiz 80'li yıllardı ancak günümüzde de popülerliği hala oldukça güncel. Elbette günümüzün en büyük trendi olan 3D platform video oyunlarına ulaşana kadar yıllar içinde büyük bir evrim geçirdiler.
Web sitemizde harika bir öğleden sonrayı eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz çevrimiçi platformlardan çok çeşitli mini oyunlara sahibiz. Bu platform oyunları kategorisi, web sitemizde tamamen ücretsiz ve indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz 300'den fazla oyundan oluşur.
🎮 Tüm zamanların en ünlü Platform Oyunları 🕹️
Bu tür oyunların öncüsü sayılan muhteşem Super Mario Ros'un ortaya çıkışından bu yana platform oyunlarının oldukça popüler hale gelen bir tür olması şaşırtıcı değil. Bunlar, zorluk dereceleri değişen seviyelerden oluşan ve oyuncunun engellerden, düşmanlardan kaçması ve nesneleri toplaması gereken video oyunlarıdır. Ana görev, bir sonraki seviyenin kilidini açmak için her seviyenin sonuna ulaşmaktır.
Elbette bu tanımla birden fazla oyun akla geliyor ve platform video oyunları zaman içerisinde kendini korumayı başarmış bir temel. Spyro, Crash Bandicoot veya Sonic the Hedgehog gibi harika klasiklerden Little Big Planet veya Yooka-Laylee gibi güncel konsollara gelen en yeni platform oyunlarına kadar. Hazır olun çünkü bu eğlenceli oyunlarda harika bir macera yaşanacak ve asıl göreviniz size sunulan tüm seviyeleri geçmek olacak.
Bireysel platform oyunlarından 2 oyunculu platform oyunlarına kadar büyük başarı sağlayan her şeyi bulacaksınız. Bunun bir örneği Unravel veya It Takes Two'dur, ancak başka birçokları da vardır. Web sitemizde keyfini çıkarabileceğiniz tüm platform oyunlarını, onlara özel kategorimize göz atarak keşfedin.
🎮 Çevrimiçi Platform Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin 🕹️
Platform oyunları kategorisi olmadan çevrimiçi bir mini oyun sayfası olamaz ve bu, internette de harika bir şekilde istismar edilen bir temadır. Kuşkusuz en başarılı platform mini oyunlarından biri, birden fazla sürümü olan ve bir arkadaşınız veya aile üyenizle birlikte oynayabileceğiniz Fireboy ve Watergirl'dir.
Tek değil ve web sitemizde ayrıca Mario Bros, Spyro, Crash Bandicoot ve hatta Ratchet ve Clank ve diğer çok ünlü video oyunu karakterlerinin platform oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, sizin için tamamen ücretsiz olan 300'den fazla platform oyununun yer aldığı koleksiyonumuza bir göz atın.