Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Zelda oyunları 🗡️🛡️

On line Zelda Efsanesi Zindanda Link Zelda Efsanesi II NES Hackrom
Yoshi oyunlarıAksiyon oyunları

Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıCuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıTetris oyunlarıSatranç oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunları

Zelda oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 The Legend of Zelda'nın en iyilerini yeniden yaşayın 🔥

Zelda oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 3 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🗡️🛡️%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Zelda oyunları, Zindan den, Link den, Nintendo den, Macera den, Rol den, Grafik maceralar den 🏰🧝🐴👑.🗡️ Yardım Bağlantısı, Zelda Oyunlarında Ganondorf'u yendi 🛡️
Nintendo, tarihin en komik aksiyon ve macera video oyunu destanlarından biri olan The Legend of Zelda ile tanıştırdı. Link, Prenses Zelda ve bu hikayenin diğer kahramanları ve düşmanlarıyla ilk tanıştığımızda 1986'ydı. Başlangıçta düşünülenin aksine The Legend of Zelda'nın başarısı herkesi şaşırttı ve bu şekilde maceraya yeni hikayelerle devam etme kararı alındı. Böyle bir başarı video oyunları dünyasını aştı ve aynı zamanda bir animasyon dizisine, mangaya, romanlara ve kitaplara dönüştü.
Hikaye, yaşamı, rahatlığı ve dünyayı yöneten yasaları yaratan ve ardından triforce'u geride bırakan tanrıçalar Din ve Farore'nin efsanesiyle başlar. Üç altın üçgen elementten oluşan ve içlerinde hediyelerinin bir parçası olan bir eserdir. Bu üçlü kuvvet, Hylia'nın gözetiminde bırakılmış ve Kutsal Alem'de saklanmıştı, böylece yalnızca gerekli niteliklere sahip olan kişi onu sahiplenebilmişti.
Triforce, Prenses Zelda'nın (Hylia'nın ölümlü enkarnasyonu) yardımıyla savaşçımız Link'in karşılaşacağı kötü bir iblis tarafından tehlikeye atılıyor. Tüm bu maceranın The Legend of Zelda oyunu boyunca anlatıldığını görüyoruz ve The Legend of Zelda: Ocarina of Time gibi diğer başlıklardaki diğer yeni olay örgüleriyle devam edecek.
🗡️ The Legend of Zelda maceralarını kaçırmayın 🛡️
Legend of Zelda, Miyamoto ve Tezuka tarafından yaratılan evrende geçen 40'tan fazla oyuna sahiptir. Tabii ki, herkes ana planı takip etmeyecek. Ortak olacak olan ise olayların geçeceği alan, Hyrule krallığı. Ayrıca serinin resmi kronolojisi bize The Legend of Zelda: Ocraina of Time'dan çıkacak üç kronolojik çizgiyi anlatıyor.
The Legend of Zelda hakkında ihtiyacınız olan her şeyi zaten biliyorsanız, yapmanız gereken tek şey Link'in Prenses Zelda ile macerasının tadını çıkarmak. Bu destandaki en iyi oyunlar web sitemize geliyor ve bugün hala yürürlükte olan en efsanevi Nintendo destanlarından biri. Nintendo Switch için çıkan oyunlarının sonuncusu The Legend of Zelda: Tears of Kingdom geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ve büyük bir satış başarısı yakaladı.
Burada en klasik başlıklardan sadece internette bulabileceğiniz diğer yayınlanmamış başlıklara kadar bulacaksınız. Daha fazla beklemeyin ve sizin için hazırladığımız Zelda oyunlarını keşfedin.
🗡️ Web sitemizde kaçıramayacağınız Zelda Oyunları 🛡️
Web sitemizde bulabileceğiniz en büyük Zelda oyunları kategorisini oluşturuyoruz. Daha yeni başladık ve bulabildiğimiz çok az şey var ama onları seveceğinize eminiz. Bir yandan çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde The Legend of Zelda'nın klasik oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz. Resmi versiyonlardan en komik hackromlara, hayranlar tarafından oluşturulan ve resmi olmayan versiyonlara bu şekilde geçiyorlar.
Ancak buna ek olarak, diğer daha klasik oyun türlerinde yer alan Zelda karakterleriyle başka eğlenceli maceraları yeniden yaşayabileceksiniz. Zelda oyunlarına ayrılmış web sitesinin bu kategorisinde sahip olduğumuz her şeyi bilmek istiyorsanız, sizi bir göz atmaya ve göz kulak olmaya davet ediyoruz çünkü hiçbir şeyi kaçırmamanız için periyodik olarak güncelleniyoruz.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic: Klasik Kahramanlar Sonic 2 kahramanları Sonic 3 Tamamlandı Sonic 3 Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Süper Mario Dünya Tanrısı Modu Sonic: Kirpi 4 Yeni Super Mario Bros. (ABD) Sonic.EXE Üzüntü Sonic Primo SHC 2023 Demosu Süper Mario 64 (ABD)