Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Acil durumlar oyunları

Seni korusun Süper kahraman diş hekimi Mutlu diş hekimi şifa acele Marangoz kurtarma Hustle Hastanesi Sling virüsü Coronavirus' tan koşun Hamile Barbie Resusitasyon Uğur Böceği Uğur Böceği: Acil Aşılar Yaralı Uğur Böceği Bebek
Hamile oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıCuphead oyunlarıCartoon network OyunlarıLol sürpriz oyunlarıElbise oyunlarıTorunları oyunlarıKızlar oyunlarıBebek oyunlarıManikür oyunlarıModa oyunlarıYüksek canavar Oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Uğurböceği İlkyardım Moana'nın bebeği hastanede Moana: Yara Uğur böceği ve Elsa: Araba kazası Rapunzel: Acil Durum Kaza Tom: Sanal Acil Durum Monster High: Kulak Doktoru Pet Acil Prensesler: Ayak Doktoru Mini Prenses Elsa: Acil Durumda Evcil Hayvan Uğur Böceği: Sokak kazası Pamuk Prenses Hamile: Doğum Zamanı İhmal edilen evcil hayvan Sünger Bob: Kulak Doktoruna Ziyaret Mumya üzerine giyin ve plastik cerrahi uygulayın Ayak Doktor İyileşmek bebek zambak Komik Veteriner Laboratuvar Kazası Baby Hazel veteriner olarak giyinmiş Komik akciğer ameliyatı Rapunzel: Güçlü Yaralar Ursula için beyin ameliyatı Sünger Bob: Dişçiyi Ziyaret Edin Küçük midilli için ilk yardım Plague Inc Trafik ameliyatı Ellie Goulding'i iyileştir Komik dudak ameliyatı Doktor Çocuklar Coronavirus misyonu Cadılar Bayramı için prenses makyaj Komik hayvan diş hekimi ER Elektrikçi Komik kolon kolektomi ameliyatı uygulayın Kalp nakli eğlenceli olun Harley Quinn: Protezlerinize Dikkat Edin Prenses için komik cerrahi Kurtarma Ambulansı Şoförü 2018 Pet deli dişçiye gidiyor Bebek Audrey: Apendikektomi Ariel: Evde iyileşme İtfaiyeci kurtarmaya! Acil dişhekimine yardımcı olmak Snot kıyamet: Operasyon Ouch! Komik canavarlar için klinik Komik frene bas ve kızı giydir Rüya hastanesi

Acil durumlar oyunları çevrimiçi

Acil servisin sorumluluğunu al 🔥

Acil durumlar, görüntülenecek yaklaşık 88 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, acil durumlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Web sitemizdeki Acil Durum Oyunlarında en çok ihtiyacı olanlara hizmet verin


Öngöremediğimiz durumlar oluyor ve gerçekleştiğinde acil bir durumla karşı karşıya kalıyoruz. Acil servisler bir Devletin güvenlik güçlerinden, itfaiye filosundan ve ayrıca doktorlardan ve ambulanslardan oluşur. Bu sıradan kahramanların karşılaştığı görevler çok çeşitlidir ve bu eğlenceli çevrimiçi acil durum oyunlarında bunlardan birkaçını görebileceksiniz.
Acil durumlar 911 0 112 Avrupa'da yaşıyorsanız, bunlar uluslararası acil durum numaralarıdır; yaşadığınız yere bağlı olarak şu veya bu numarayı çevirmeniz gerekecektir. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız 911 numaralı telefon numarasını çevirmeniz gerekecektir. Bu numara, size yardım etmek veya sizi öngörülemeyen kazalardan kurtarmak için mümkün olan en kısa sürede gelecek olan kurtarma ekibinin numarasıdır.
Bu oyunlarda da tam olarak bu gerçekleşecek, acil bir durumla karşı karşıya kalan karakterler, kurtarılmaları için sorumlu servisi aramak zorunda kalacaklar. İtfaiye aracını kullanmaktan, polisle kurtarmaya, yardıma ihtiyacı olan yaralı bir kişiyi kurtarmaya kadar tüm sorunları bu şekilde çözmeye çalışacağız. Web sitemizdeki çevrimiçi acil durum oyunlarıyla eğlenin ve aralarında favorilerinizi bulun.

Herhangi bir problemin var mı? Bu Acil Durum Oyunlarında bunu sizin için çözüyoruz


Web sitemizdeki acil durum oyunlarında, animasyon dünyasından çok ünlü karakterlerin yanı sıra harika vakit geçireceğiniz diğer anonim karakterlerle birlikte olmanın keyfini çıkarabileceksiniz. Tıbbi yardım, acil durum oyunlarında en çok tekrarlanan temadır ve çok geç olmadan tüm hastaları iyileştirmek için tıbbi bilginizi test etmeniz gerekecektir.
İtfaiyeci oyunları da web sitemizin bu kategorisinde, yangınları söndürmek zorunda kalacağımız oyunlardan çok eğlenceli ve aynı zamanda tehlikeli kurtarmalar gerçekleştireceğimiz diğerlerine kadar varlığını sürdürecek.
Son olarak, polis ve Devlet güvenlik güçlerinin geri kalanı da bu oyunlarda hazır bulunacak, çünkü bir şey olduğunda herhangi bir vatandaş acil durum numarasını arayabilecek ve onlara yardım için bir devriye gönderebilecekler. Asıl önemli olan iyilik yapmak ve tehlikede olan insanların riske girmeden hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktır. Çalışmaya başlayın ve acil durum oyunlarında size ihtiyacı olan herkese yardım edin.

Seveceğiniz Acil Durum Oyunları


Konuşmayı bırakıp web sitemizdeki bu muhteşem kategoriyi oluşturan 75'ten fazla acil durum oyununa göz atmamızın zamanı geldi. Çevrimiçi acil durum oyunlarıyla ilgili hiçbir haberi kaçırmamanız için web sitemizi sürekli güncellediğimizden, güne göre değiştiği için kesin bir rakam vermiyoruz.
Barbie, Uğur Böceği ve diğer çok ünlü karakterler tehlikede olacak, acil bir durumda yardıma ihtiyaçları olacak ve işte bu noktada siz devreye gireceksiniz. Sizler için hazırladığımız tüm bu maceralara hazır olun ve acil durum oyunlarına sitemizde çözüm bulun.