Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Acil durumlar oyunları 🚒🚑

Seni korusun Süper kahraman diş hekimi Mutlu diş hekimi şifa acele Marangoz kurtarma Coronavirus' tan koşun Hustle Hastanesi Sling virüsü Kızına Uğur Böceği Aşı Hamile Barbie Uğur Böceği: Evde Kurtarma Resusitasyon Uğur Böceği
Hamile oyunlarıZombiler oyunlarıSavaş oyunlarıPoppy oyunları

🚒🚑 Ücretsiz Acil durumlar oyunları içeren geniş koleksiyon 🚓🔥

Uğur Böceği: Acil Aşılar Uğur Böceği işletmek Yaralı Uğur Böceği Bebek Uğurböceği İlkyardım Doktor McStuffins: Kayıp Nesneler Moana'nın bebeği hastanede Uğur Böceği ve Süper Barbie Hamile: Tıbbi Checkup Hamile Elsa: Sağlık Kontrolü Prenses Anne ve kol çalışma Moana: Yara Evcil Hayvanların Doğuşu Uğur böceği ve Elsa: Araba kazası Rapunzel: Acil Durum Kaza Uğur Böceği: Dil Doktoru Tom: Sanal Acil Durum Monster High: Kulak Doktoru Uğur böceği: Hasta Pet Acil Pou kızı şifa Prensesler: Ayak Doktoru Mini Prenses Elsa: Acil Durumda Evcil Hayvan Uğur Böceği: Sokak kazası Doktor Oyuncaklarının Maceraları Pamuk Prenses Hamile: Doğum Zamanı Doktor McStuffins: Cupcakes Yap İhmal edilen evcil hayvan Sünger Bob: Kulak Doktoruna Ziyaret Mumya üzerine giyin ve plastik cerrahi uygulayın Bella: Hamile Kazası Ayak Doktor Süper Bebek: Cilt doktorunu ziyaret et İyileşmek bebek zambak Komik Veteriner Laboratuvar Kazası Sürücü Çekçek Simülatörü Baby Hazel veteriner olarak giyinmiş Komik akciğer ameliyatı Elsa: Hasta Rapunzel: Güçlü Yaralar Lexury Düğün Limuzin Araba Ursula için beyin ameliyatı Sünger Bob: Dişçiyi Ziyaret Edin Lego: Tuğla Araba Kazası Küçük midilli için ilk yardım Plague Inc Trafik ameliyatı Ellie Goulding'i iyileştir Komik dudak ameliyatı

Hamile oyunlarıLol sürpriz oyunlarıCartoon network OyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıKızlar oyunlarıElbise oyunlarıBebek oyunlarıYüksek canavar Oyunları

Acil durumlar oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Acil servisin sorumluluğunu al 🔥

Acil durumlar oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 139 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

🚒🚑%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Acil durumlar oyunları, Göz kulak olmak den, Doktorlar den, Klinikler den, Hasta den, Hastaneler den, Kazalar den, Yaralar den, Işletmek den, Ameliyat den, Diş hekimleri den 🚓🔥🚨👮.🚒 Web sitemizdeki Acil Durum Oyunlarında en çok ihtiyacı olanlara hizmet verin 🚑
Öngöremediğimiz durumlar oluyor ve gerçekleştiğinde acil bir durumla karşı karşıya kalıyoruz. Acil servisler bir Devletin güvenlik güçlerinden, itfaiye filosundan ve ayrıca doktorlardan ve ambulanslardan oluşur. Bu sıradan kahramanların karşılaştığı görevler çok çeşitlidir ve bu eğlenceli çevrimiçi acil durum oyunlarında bunlardan birkaçını görebileceksiniz.
Acil durumlar 911 0 112 Avrupa'da yaşıyorsanız, bunlar uluslararası acil durum numaralarıdır; yaşadığınız yere bağlı olarak şu veya bu numarayı çevirmeniz gerekecektir. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız 911 numaralı telefon numarasını çevirmeniz gerekecektir. Bu numara, size yardım etmek veya sizi öngörülemeyen kazalardan kurtarmak için mümkün olan en kısa sürede gelecek olan kurtarma ekibinin numarasıdır.
Bu oyunlarda da tam olarak bu gerçekleşecek, acil bir durumla karşı karşıya kalan karakterler, kurtarılmaları için sorumlu servisi aramak zorunda kalacaklar. İtfaiye aracını kullanmaktan, polisle kurtarmaya, yardıma ihtiyacı olan yaralı bir kişiyi kurtarmaya kadar tüm sorunları bu şekilde çözmeye çalışacağız. Web sitemizdeki çevrimiçi acil durum oyunlarıyla eğlenin ve aralarında favorilerinizi bulun.
🚒 Herhangi bir problemin var mı? Bu Acil Durum Oyunlarında bunu sizin için çözüyoruz 🚑
Web sitemizdeki acil durum oyunlarında, animasyon dünyasından çok ünlü karakterlerin yanı sıra harika vakit geçireceğiniz diğer anonim karakterlerle birlikte olmanın keyfini çıkarabileceksiniz. Tıbbi yardım, acil durum oyunlarında en çok tekrarlanan temadır ve çok geç olmadan tüm hastaları iyileştirmek için tıbbi bilginizi test etmeniz gerekecektir.
İtfaiyeci oyunları da web sitemizin bu kategorisinde, yangınları söndürmek zorunda kalacağımız oyunlardan çok eğlenceli ve aynı zamanda tehlikeli kurtarmalar gerçekleştireceğimiz diğerlerine kadar varlığını sürdürecek.
Son olarak, polis ve Devlet güvenlik güçlerinin geri kalanı da bu oyunlarda hazır bulunacak, çünkü bir şey olduğunda herhangi bir vatandaş acil durum numarasını arayabilecek ve onlara yardım için bir devriye gönderebilecekler. Asıl önemli olan iyilik yapmak ve tehlikede olan insanların riske girmeden hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktır. Çalışmaya başlayın ve acil durum oyunlarında size ihtiyacı olan herkese yardım edin.
🚒 Seveceğiniz Acil Durum Oyunları 🚑
Konuşmayı bırakıp web sitemizdeki bu muhteşem kategoriyi oluşturan 75'ten fazla acil durum oyununa göz atmamızın zamanı geldi. Çevrimiçi acil durum oyunlarıyla ilgili hiçbir haberi kaçırmamanız için web sitemizi sürekli güncellediğimizden, güne göre değiştiği için kesin bir rakam vermiyoruz.
Barbie, Uğur Böceği ve diğer çok ünlü karakterler tehlikede olacak, acil bir durumda yardıma ihtiyaçları olacak ve işte bu noktada siz devreye gireceksiniz. Sizler için hazırladığımız tüm bu maceralara hazır olun ve acil durum oyunlarına sitemizde çözüm bulun.