Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Doraemon oyunları

Doraemon Mahjong Pinta Doraemon Doraemon hafızası Doraemon Crush Doraemon: Halat Bulmaca Doraemon kartı Doraemon 4
Pençe devriyesi oyunlarıÇocuklar OyunlarıCartoon network OyunlarıNickelodeon oyunlarıSünger bob OyunlarıKediler oyunlarıMinyonlar oyunları

Cuphead oyunlarıPençe devriyesi oyunlarıEjder topu oyunlarıCartoon network OyunlarıNickelodeon oyunlarıBulmacalar oyunlarıKediler oyunlarıManikür oyunları

Doraemon oyunları çevrimiçi

Doraemon'un sihirli cebi ile seyahat edin 🔥

Doraemon, görüntülenecek yaklaşık 7 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, doraemon, nobita oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Kozmik Kedi Doraemon'u tanıyor musun?


Doraemon çizgi film serisi, televizyonumuzdaki en uzun soluklu serilerden biridir ve birkaç nesil, artık bu çevrimiçi Doraemon oyunlarıyla tamamlanan maceralarını yaşayarak büyümüştür. Bu dizi, uzun yıllardır yayında olan tarihin en ünlü Japon animelerinden biri haline geldi ve bu nedenle, kahramanlarının maceralarıyla büyüyen birkaç nesil tarafından biliniyor. Doraemon, Nobita'nın torununun torunu Sewashi Nobi tarafından, soyundan gelenlerin gelecekte yararlanacağı daha iyi bir hayata sahip olmasına yardımcı olmak için geçmişe gönderilen, 22. yüzyıldan kalma kedi benzeri bir robottur. Sewashi atasını gelecekte bekleyen talihsizliklerin farkındadır ve daha iyisini göndermek istese de bütçesi ancak imalatındaki bir kusur nedeniyle reddedilen bu robotu gönderebilmek için kendisine kalmıştır.
Doraemon bölümlerinin her birinde çok temel ve benzer bir yaklaşım var. Nobita'nın bir sorunu vardır ve sihirli cebindeki bir nesne konusunda ona yardım etmesi için ayrılmaz arkadaşı Doraemon'a başvuracaktır. Sonunda Nobita her zaman nesneyi kötüye kullanmakla sonuçlanır ve bu da ona dostumuz Doraemon'un çözmesi gereken daha fazla sorun getirir. Neyse ki artık yardımınıza güvenebilir ve çevrimiçi Doraemon oyunlarında Nobita'yı kendi bilinçsizliğinden kurtarabilir.

Seveceğiniz Doraemon ve Nobita Oyunları


Doraemon'un başarısı sadece anime ve manga serisinde kalmadı, filmiyle de beyazperdeye sıçramayı başardı ve video oyunları dünyasında da başından beri yer aldı. Bu video oyunlarının birçoğu henüz Japonya'da gün ışığına çıktı, ancak çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde ülkemize ulaşmayan bu hitlerle eğlenebiliyoruz.
Sadece resmi Doraemon oyunları değil, aynı zamanda çevrimiçi mini oyunlar dünyasında da çok tekrarlanan bir karakter, ancak ne yazık ki birçok klasik oyun flash oyunların çöküşünden sonra kaybedildi. Ancak kozmik kediyle eğlenmeye devam edebileceğiniz birçok kişi var.
Aynı şekilde Doraemon ve diğer karakterleri için de boyama oyunları sıkıntısı yaşanmayacak. Doraemon'un kapsadığı tek klasik oyun bu değil, aynı zamanda bu ünlü televizyon karakterinin yer aldığı Doraemon Mahjong veya Cut the Rope gibi diğer oyunlarda da görebiliriz. Artık tüm bunları ve çok daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Doraemon'un sihirli cebinde bizim için ne var? Çevrimiçi Oyunlarında öğrenin


Doraemon'un sihirli cebinde her zaman Nobita'nın sorunlarına çözümler bulunur, ancak bu oyunlarda bunların hiçbir faydası olmayacaktır çünkü kozmik kedi dostumuza yardım etmekten sorumlu kişi siz olacaksınız. Doraemon'un bize sunduğu çevrimiçi maceralarla eğlenmeye ve tüm zamanların en sevdiğiniz karakterlerle harika bir öğleden sonra eğlencesini deneyimlemeye hazır olun.
Doraemon, Nobita, Shizuka, Gigante ve kozmik kedinin diğer arkadaş çetesi tüm nesilleri eğlendirmeye devam ediyor ve onların en klasik resmi oyunlarını bilmek istiyorsanız onları da burada sunuyoruz.
En iyi çevrimiçi oyunlar. En Çok Oynanan En İyi Oyunlar

Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic: Klasik Kahramanlar Süper Mario Dünya Tanrısı Modu Sonic 3 Tamamlandı Sonic 2 kahramanları Sonic 3 Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Yeni Super Mario Bros. (ABD) Sonic: Kirpi 4 Sonic.EXE Üzüntü Sonic Primo SHC 2023 Demosu Super Mario Bros 3 (ABD)