Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Looney Tunes: Sebze Yaması

Looney Tunes: Sebze Yaması
Looney Tunes: Sebze Yaması oyunları

Biz Bebek Ayılar: Hazineye Hücum Looney Tunes Çizgi Filmleri: Maymun Kuşu Tapınağı Cartoon Network: Çılgın Golf Cartoon Network'ün Jump Jousts Jam' i Craig: Sıçrama Savaşı Cartoon Network: Başka Bir Çizgi Film Oyunu Adventure Time: Turşuları Bulun Sonic Advance Süper Mario Dünyası Advance 2 Chaotix' te Sonic Sonic Rush Macera (Avrupa) Disney Prensesleri olarak LOL bebekleri Mucizevi Marinette Ladybug: Parkour Sonic Macera 64 Soyundan 2: Mal vs Uma Paw Patrol: Deniz Devriyesi Pençe Devriyesi: Görev Pençe Oyunu Paw Patrol: İzleyici Orman Kurtarma 2 Minecraft tarzı mineblock Minecraft Dünyası 3D Teen titanlar git git jousts Pençe Devriyesi: Kar Günü Misfit Adası üzerinde soyundan Süper Luigi Land Kalamar Oyunu Ladybug: Aile Günü Uğurböceği Bebek Dondurulmuş Maceraları Paw Patrol: Yapboz Oyunu Uğurböceği elbise Sonbahar Nick Jr: Su Parkı Hamile LadyBug ona ve bebeğine iyi bak!
Mario bros oyunlarıNintendo oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıLuigi oyunlarıCuphead oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıCartoon network OyunlarıYoshi oyunlarıMario Kart oyunlarıSimler oyunlarıElbise oyunlarıKızlar oyunları

Ekran görüntüleri

Looney Tunes: Sebze Yaması Looney Tunes: Sebze Yaması Looney Tunes: Sebze Yaması🌟 Oran oyunu
76 oydan 4.5 /5
Looney Tunes: Sebze Yaması

Looney Tunes: Sebze Yaması

Bu Cartoon network oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Looney Tunes karakterlerinin, özellikle Bugs Bunny'nin sebze ve meyve yetiştirmesine yardım etmeniz gerekecek. O, vegan beslenmeye karar verdi ve topladığı şeylerin aynısını tüketmek istiyor. Tohumları ekmeniz, sulamanız ve ardından mahsulleri hasat etmeniz gerekecek. Tweety'nin uçarken taşıdığı eşyalara dikkat edin, bazıları çiftlikte her şeyin yolunda gitmesi için gerekli olabilir. Uzman bir çiftçi olabilmek için meyve ve sebzeleri iyi yetiştirmeye cesaret edin.
Looney Tunes: Sebze Yaması indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Cartoon network kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-03T11:03:16+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE