Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Tanklar: 90' ların Klasik

Tanklar: 90' ların Klasik

Tanklar: 90' ların Klasik
  • Tanklar: 90' ların KlasikTanklar: 90' ların Klasik oyunları

Poopieman Vudu Ördek avı Sihirli Damla Balonu SNES Monopoly Online'ı ücretsiz oynayın Füze Komutanlığı: Atari Sosisli Sandviç Çalı Noughts ve Crosses deluxe Alex Kidd Mucize Dünya' da Sonic: Klasik Kahramanlar Super Mario Bros 3 karışımı Süper Mario Odyssey 64 V5 Sonic 3 Beyaz sonik Süper Mario Bros Klasik Süper Mario Sonic Smash Remix 1.1.1 Süper Mario Land 2 Süper Mario Dünyası (ABD) Sonic: Kirpi 4 Sonic 3' te Modern Sonic Başka bir Süper Mario 3D Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Sonic.EXE Üzüntü Pokémon Platin Sonic Megamix Pokemon: Radikal Kırmızı V3.01 Süper Mario DS Yeni Süper Mario Land Süper Mario Bros 3 Sonic: The Hedgehog 2 (Simon Wai Prototipi) Pokemon Siyah Sonic 1' de Genç Sonic Pokemon Hadi gidelim Pikachu GBA
Mario bros oyunlarıSega oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıNintendo oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıSatranç oyunlarıTetris oyunlarıPlatformlar oyunlarıKaza bandicoot oyunları

Ekran görüntüleri

Tanklar: 90' ların Klasik Tanklar: 90' ların Klasik🌟 Oran oyunu
145 oydan 4.3 /5
Tanklar: 90' ların Klasik

Tanklar: 90' ların Klasik

Bu Klasikler oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


En deneyimli oyuncular, Tanks adlı bu harika video oyunu klasiğini hatırlayacaklar. İçinde, kartalınızı koruyan bariyerleri kırmalarını ve kırmalarını engellemek için düşman tanklarını imha etmeniz gerekiyordu.
Orijinal oyunda iki oyuncu için bir mod vardı, ancak burada sadece bu macerayı tek başına yürütebilirsin. Vurulmamaya çok dikkat etmelisin, bu yüzden hayatlarından birini sonlandır ve görevi riske sok. 90 Tanks Savaş Şehri' nin klasik oyununda kartalı korumanıza ve zafer kazanmanıza yardımcı olacak unsurları toplayın.
Tanklar: 90' ların Klasik indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Klasikler kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2019-03-09T14:00:01+00:00


Oynamak için kontroller