Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Mücevherli oyunları 💎✨

FIFA 17 Maç 3 Cuphead Maçı 3 Pokémon Tetris Şeker Kuşları Kwami Uğur Böceği Crush Bejeweled klasik şeker ezmek Minecraft bağlantısı Ücretsiz Crush Jewel Karga taşlar Among Us: Match 3 Ben Ay Rulo Pop değilim
Klasikler Oyunlarıİpi kes oyunlarıBulmacalar oyunlarıTetris oyunlarıBomberman oyunlarıCandy crash oyunları

💎✨ Ücretsiz Mücevherli oyunları içeren geniş koleksiyon 🔴🔵

Disney Kanalı Bırakma Bölgesi Ben Luna Crush Kırma çizgi film Elmas Yarışması Rob koşucusu Minecraft aşkı Freddy Crush Doraemon Crush Emoji Crush Finn ve Jake ile easyjet zamanı Cadılar Bayramı Crush Koronavirüsü öldürür Korkunç Cadılar Bayramı: Ürkütücü Geceler Goku ortadan kaldırmak Paw Crush Mücevher ezmek

Mario bros oyunlarıCuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıLol sürpriz oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıCartoon network OyunlarıElbise oyunları

Mücevherli oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Klasik Bejeweled'de mücevherlere katılın 🔥

Mücevherli oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 28 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

💎✨%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Mücevherli oyunları, Sıraya geç den, Bejeweled den, Jewel den, Match den, Elmaslar den, Taşlar den, Candy crush den, Bağlamak den, Bloklar den, Bulmaca den 🔴🔵💚💜.💎 Mücevherli Oyunlar nelerdir?
Mücevherli oyunlar bir klasiktir ve bu destanın ilk adının çıktığını gördüğümüzde 2001'di. Sunulan oyun çok basitti ve hedef puana ulaşmamız gereken bir bulmaca oyunuydu. Bu oyun tarayıcılar için çıktı ve tamamen ücretsizdi, ancak kısa sürede mobil cihazlar gibi diğer platformlara sıçradı.
Bu tür oyunların öncüsünün Bejeweled olduğunu söylememiz gerekeceğinden, Candy Crush Saga birçoğunuza daha tanıdık geliyordur kuşkusuz. Bu vesileyle, kahramanlar tatlılar değil, onları ortadan kaldırmak için gruplandırmamız gereken elmaslar ve renkli mücevherlerdi. Bunu yapmak için, en az 3 özdeş parçayı birleştirerek kaybolmaları ve işaretçinize puan eklemeleri gerekir.
Hiç şüphesiz, bu son derece bağımlılık yapan oyun, Bejeweled oyununun başarısının büyük bir parçasıydı ve diğer birçok geliştiricinin çok benzer başlıklar oluşturmak için onu geliştirmesine yol açtı. Bejeweled oyunlarıyla dolu ağı bu şekilde bulabiliriz. Bunun kanıtı, birbirinden çok farklı, ancak çevrimiçi Bejeweled oyunlarının klasik özünü koruyan 30'dan fazla Bejeweled oyunu kataloğumuza sahip olduğumuz web sitemizdir.
💎 Mücevherli Nasıl Oynanır?
Size başta söylediğimiz gibi , Bejeweled'in oynanışı çok basittir ve bazı taşların yanındaki taşlarla değiştirilmesini içerir. Bu değişiklikle birlikte en az 3 aynı taştan yatay veya dikey birleşimler oluşturmaya çalışacağız. Her birlik için kazanacağınız puan sayısı, katılmayı başardığınız parça sayısına bağlı olacaktır. Kaybolduğunda, oyunun üst kısmından yenileri düşecek, boşlukları dolduracak ve bize yaratılacak yeni kombinasyonlar bırakacak. Bu ayrıca, işaretleyiciniz için ekstra puan sağlayan zincirleme veya kademeli reaksiyonları teşvik eder.
Ancak Bejeweled oyunlarında genellikle 2 tür oyun modu buluruz: Normal ve Zaman. Normal modda, ona ulaşana kadar her birliktelik bizi hedefimize yaklaştıracaktır. Öte yandan, zaman modu bize bir zaman sınırı çubuğu gösterecek ve yaptığımız her birleşim ile doldurulacaktır. Sürenin bitmemesi ve puan tablonuza puan eklemeye devam etmeniz için mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız gerekecek.
💎 Web sitemizdeki En İyi Mücevherli Oyunlar
Bejeweled kendi başına bir oyun olarak doğdu, ancak yıllar ve bir sektörde öncü olmak, değerli taşların veya eşleştirme unsurlarının tüm oyunlarını Bejeweled oyunları olarak bilinen hale getirdi. Web sitemizde, klasik mücevher ve elmas modellerini takip edenlerden farklı temalara uyum sağlayan diğerlerine kadar sonsuz sayıda bu oyunu bulabileceksiniz.
Diğerlerinin yanı sıra Paw Patrol Bejeweled oyunlarının, Soy Luna Bejeweled oyunlarının veya Ladybug Bejeweled'in keyfini bu şekilde çıkarabileceksiniz. Çevrimiçi olarak bulabileceğiniz farklı sürümleri denemenizi öneririz ve bunu bizimki gibi bir sayfanın güveniyle yaparsanız çok daha iyi olur. Mücevherleri toplayın ve bu çevrimiçi Bejeweled oyunlarında en yüksek puanı alın!