bilardo

Bilardo Oyun


Bilardo fanlarBilardo kızlarDüz havuz bilardoHız Havuzu60 saniye içinde havuzu ExpressDeluxe havuz8 Ball: BilardoDünya Havuzu Masters TurnuvasıBilardo 3d, hızlı havuz3d poolSnooker: 8 BallMini Havuz IOMini havuz

diğerleri Bilardo Oyun

Paw Patrol KorsanTank SporSpotKaplumbağa havuzu

simmilar oyunlar

PAW Patrol OyunBilardo OyunSpor OyunYetenek OyunHayvanlar OyunBellek OyunGolf OyunBeysbol OyunBowling Oyun
Bilardo Oyun

Bilardo Oyun

Havuz masanın altı delik topları bir dizi yapmak olan bir hassas spor olarak kabul edilir, ama gerçekten karmaşık biz diğer vurmalıdır bir topa vurma bir sopa kullanarak bunu gerektiğidir.

Hangi modu bağlı olarak toplar ya sırayla girilmelidir oynamak, ancak genel olarak topları iki tür vardır: düz ve çizgili. Topun ortasında beyaz bir şerit ile çizgili ise yumuşak topları bilinen, tamamen aynı renkte.

Oyuncular oyunu ve topu tanıtmak için ilk oynamaya başlayın Bazı düzenlemelerde, aynı türdeki tüm topları girmelisiniz. Yani, sen diğerleri otomatik olarak oyunu kaybetmek önce topu tanıtan hata yaparsanız sayı 8 içeren siyah top dışında istediğiniz sırayla girebilirsiniz bir çizgili çizgili kazanmak için tüm girmelisiniz girdiyseniz artı rakip hatası veya beyaz topu tanıtan gibi diğer faylar vardır.

Bu rakibe ekstra hamle verecek, artı senin bir topu tanıtmak olsun eğer yeniden rulo yapabilirsiniz ödül olarak.

Tablo Oyun

Friv Oyun

Spor Oyun
En çok oynanan oyunlar

PUBGMerhaba Komşu Alfa 4The Sims 4Merhaba KomşuPaper MinecraftMinecraft Hunger Games Ver. 2Bilardo fanlarBilardo kızlarNick KupasıParkour GTA V tarzıRollercoaster Phineas ve FerbVS Kötüler Disney Prensesleri