Dora kaşif Oyun

Arama başına 18 oyun gösteriliyor: Dora kaşif
🔥🔥🔥 Diğer Dora kaşif oyunlarıPaw CrushPaw Crush Kim o NickelodeonKim o Nickelodeon Modaya uygun karakterler oluşturunModaya uygun karakterler oluşturun Doraemon: Halat BulmacaDoraemon: Halat Bulmaca Uçan doraemonUçan doraemon Pinta DoraemonPinta Doraemon Doraemon vs SawDoraemon vs Saw Doraemon CrushDoraemon Crush Doraemon MahjongDoraemon Mahjong Street of Rage 2: DoraemonStreet of Rage 2: Doraemon Doraemon hafızasıDoraemon hafızası Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Doraemon bulmaca balonuDoraemon bulmaca balonu

Dora kaşif

🔥 Öğrenin ve Explorer Dora ile oynamak 🔥

dora, görüntülenecek yaklaşık 18 ilgili oyun ile web sitemizdeki popüler bir aramayı ifade eder.


Dora the Explorer ünlü bir çizgi film dizisinin kahramanı ve şimdi bize dil öğreteceği arkadaşı Boots ile birlikte binlerce maceraya imza attı.

Dora ile oyna ve öğren! Bu genç ve büyüleyici kaşif Dora 7 yaşında ve evcil hayvanı Botas'a (5 yaşında mor bir maymun) katılın ve çok zenginleştirici ve didaktik bir macera yaşayın. Bu dizi, Dora ile cesur dersler öğrenecekleri ve aynı zamanda dil öğrenecekleri okul öncesi çocuklar için doğuyor, İngilizce versiyonunda Dora küçüklere İspanyolca öğretiyor ve İspanyolca ve Latin Amerika'da İngilizce öğretiyor. Dora ve Boots, harita sayesinde maceralarında ilerliyorlar, ancak her zaman seyircilerinin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Yolda, genellikle Dora ve Boots'un maceralarına devam etmek için ihtiyaç duyduğu nesneleri çalan yabancı bir tilki dostu olan düşmanları Swiper'la tanışırlar.