Dora kaşif Oyun
🔥🔥🔥 Diğer Dora kaşif oyunlarıPaw CrushPaw Crush Kim o NickelodeonKim o Nickelodeon Modaya uygun karakterler oluşturunModaya uygun karakterler oluşturun Uçan doraemonUçan doraemon Pinta DoraemonPinta Doraemon Doraemon MahjongDoraemon Mahjong Street of Rage 2: DoraemonStreet of Rage 2: Doraemon Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Doraemon vs SawDoraemon vs Saw Doraemon hafızasıDoraemon hafızası Doraemon: Halat BulmacaDoraemon: Halat Bulmaca Doraemon bulmaca balonuDoraemon bulmaca balonu Doraemon CrushDoraemon Crush

Dora kaşif

🔥 Öğrenin ve Explorer Dora ile oynamak 🔥

Dora the Explorer ünlü bir çizgi film dizisinin kahramanı ve şimdi bize dil öğreteceği arkadaşı Boots ile birlikte binlerce maceraya imza attı.

Dora ile oyna ve öğren! Bu genç ve büyüleyici kaşif Dora 7 yaşında ve evcil hayvanı Botas'a (5 yaşında mor bir maymun) katılın ve çok zenginleştirici ve didaktik bir macera yaşayın. Bu dizi, Dora ile cesur dersler öğrenecekleri ve aynı zamanda dil öğrenecekleri okul öncesi çocuklar için doğuyor, İngilizce versiyonunda Dora küçüklere İspanyolca öğretiyor ve İspanyolca ve Latin Amerika'da İngilizce öğretiyor. Dora ve Boots, harita sayesinde maceralarında ilerliyorlar, ancak her zaman seyircilerinin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Yolda, genellikle Dora ve Boots'un maceralarına devam etmek için ihtiyaç duyduğu nesneleri çalan yabancı bir tilki dostu olan düşmanları Swiper'la tanışırlar.
Go to TOP