İki Kişilik Komik PinballKlasik Pinball HTML5Pinball Arcade android içinHayvanat Bahçesi PinballKısa Devre PinballPinball Spiderman vs BatmanWall-E PinballPinball, maskenin oğluBay PinballDonald Trump Pinball

Pinball Oyun

Klasik eğlence sanal

Pinball eğimli bir tahta bir metal topu atmak hangi bir mekanik oyun olduğunu. Bu gemide biz yukarıya doğru topu göndermek için kürekler ya da adlandırılan palet zorunda kalacak, alt kısmında delikten düşen topu tutmak zorunda.

Gol topu toprakları olmadan mümkün olan en yüksek puanı elde etmektir, puan topu kurulu unsurlarından biri sıçrar her zaman puanlanır. Biz de belirli zamanlarda tetiklenen özelliklere sahiptir ve biz olaya şu anda topu göndermek eğer, çok daha fazla puan almak.

Biz diğer iki deneme olacak altta biri düşerse normal oyunlarda genellikle biz, üç top var. Bu her oyun o kadar elde edilen puan eklenerek tamamlama topları üzerine bitmiş kabul edilir anlamına gelir. Biz böyle top ışık küre haline gelir ve binalar veya diğer nesneleri sıçrar kurulu alanı gibi farklı ortamlar kurulu bulmak hangi oyunun birçok çeşidi vardır.

Langırt topu atmak ve yerçekimi yasası işini yapmak, retro oyunları yeniden yaşamak

Go to TOP