Scooby Doo: Dev SandviçScooby Doo: Hayaletten KaçışGizemli Konağı' nda Scooby DooScooby Doo elbiseScooby doo: SarhoşScooby Doo Nehri üzerindeScooby Doo çitler atlarScooby Doo ve gizemli perili evScooby Doo hayalet kaçarEylem Scooby DooScooby Doo, Hayalet GemiScooby büyük havaScooby Doo ve Wrestlemania gizemiScooby Doo BMXScooby Doo canavar sandviç


Diğer Scooby Doo oyunları

Snowboard Scooby DooScooby Doo ve gıda makineBarbie ve ScoobyDaphnes moda için mücadeleSilindir ghoster yolculuğu: Scooby dooAşk tanrısı Scooby Doo

Scooby Doo Oyun

Scooby Doo ile gizemleri araştırın

Scooby Doo serisi Amerikan televizyonunda prömiyeri bir animasyon serisinin start aldı. kahramanı bir Danua konuşan köpek ve sadık arkadaşı Shaggy Rogers. Ekip bir oğlan ve Fred, Daphne ve Velma adlı iki kız tarafından tamamlanır. Her seride rolünü vardır: Vilma akıllı grubudur ve gizemleri çözmek için bilgi ve becerilerini kullanmak; Defne güzel ve kibirli kız grubu ama bu büyük bir beceri ile mücadele biliyor anlamına gelmez; o kaba kuvvet ile iyi savunur yani Fred, güçlü kaslı ve uzun boylu bir adam. Birlikte sonra her şey mantıklı bir açıklama vardır ve paranormal fenomenin arkasında bir kişi genellikle olduğunu bilerek biter "Mystery Machine" hangi ile her yerde hayaletler ve doğaüstü yaratıkların sırlarını çözme taşınan denilen renkli bir kamyonet, yolculuk.

Bu seri, gerçek oyuncularla animasyon filmleri çok doğdu. başlangıcı bu köpek sever hamburger ve çerezleri Scooby hayranları bir lejyon ulaşarak beri Scooby Doo başarısı yürürlükte devam ediyor. serisi en yeni olan "Scooby Doo! Gizem A.Ş." ve "Freaky dalga, Scooby Doo!" ismi değişti.

Şimdi herkes Scooby Doo size gizemleri çözmek için birçok engelleri aşmak için kahramanları yardım etmelisin bu fantastik mini oyunlar elinizin altında. Buna ek olarak, durumlarda bizim kahraman onu arabalar gibi araba görmedim bakın paten ya da bisiklet sürme olacaktır. Karanlık kale, diğer birçok maceralar arasında perili evler ve hayalet gemi bakmalıdır. Web sitemizde Scooby Doo ve arkadaşları yararlanmaya devam etmek artık beklemek yok!

Scooby Doo'nun arkadaşı Shaggy ve onun ayrılmaz Gizem Makinesi ile çözmek için birçok dava var

Go to TOP