Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


FIFA Futbolu: Rüya Futbolu

FIFA Futbolu: Rüya Futbolu
İlgili ve önerilen oyunlar

FIFA 2000 PlayStation FIFA 2003 PlayStation FIFA 2002 Playstation FIFA: Dünya Kupası 98' e Giden Yol FIFA Futbol Dünya Kupası FIFA 18 Android Beni kabul et Sonic Parkour Roblox Parkour 400 Seviyeleri Fortnite PvP Simülatörü Parkour 4 Oyuncu Darwin'in Yıllığı Mario Tenis: Nintendo 64 Hiper sonik 2 Parkour Kolay Seviyeleri Ateş ve Su - labirentine karanlık orman Komik Pacman Klonu Rocket League - BumpyBall.io Cuma Gecesi Funkin 2 Oyuncu Örümcek Adam: Gerçek Soocer Kim Peppa Pig Kimdir Futbol Dünya Kupası 2020 Kopanito All-Stars Football Teen Titans Go: Eğitim Kulesi
Roblox oyunlarıFortnite oyunlarıÖlümüne kavga oyunları2 oyuncu oyunlarıAteş ve su oyunlarıFutbol oyunlarıBasketbol oyunlarıSpor dalları oyunlarıTenis oyunlarıKogama oyunları
FIFA Futbolu: Rüya Futbolu
FIFA Futbolu: Rüya Futbolu
FIFA Futbolu: Rüya Futbolu
FIFA Futbolu: Rüya Futbolu

🌟 Oran oyunu
764 oydan 4.2 /5
ücretsiz fifa oyunlar

FIFA Futbolu: Rüya Futbolu

Bu, Futbol oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Dream Soccer, kariyerinizi bir futbol oyuncusu olarak yürütebileceğiniz FIFA Soccer oyununun fantastik bir oyunudur, ayrıca kupa için mücadele etmeniz gereken birçok dünya müsabakasıyla karşılaşabilirsiniz. Başlangıçta size PC' de oynarsanız, sadece farenize ihtiyaç duyacağınız temel kontrolleri öğreteceklerdir.

Pasoları doğru yapın ve takımınızın hedefe ulaşmasına ve puan tablosunda öne geçmek için bir gol atmasına yardımcı olun. Alanınızı korumak ve bir geri tepme takmak ve kazanmak için topu rakiplerinizden çalmak zorundasınız. Tüm maçları kazanın ve tüm FIFA Futbolu: Dream Soccer yarışmalarına katılın.

FIFA Futbolu: Rüya Futbolu'ı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Futbol kategorisindeki bir oyundur.

Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2022-10-20T12:38:06+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE