Mini Savaş Royale tarzı PUBG

Mini Savaş Royale tarzı PUBG

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Mini Savaş Royale tarzı PUBG
Mini Savaş Royale tarzı PUBGMini Savaş Royale tarzı PUBGMini Savaş Royale tarzı PUBG

🌟 Rating
4 / 5 of 514 votes

PUBG tarzında yeni bir Battle Royale mevcut ve küçük bir versiyon çünkü oyun başına maksimum oyuncu sayısı sekiz olacak. Görüneceğiniz yeri seçmelisiniz ve bir kere indiğinizde, evlerde silah aramaya başlamak zorunda kalacaksınız. Silahlardan daha önemli, R tuşunu kullanarak şarj etmeniz gereken cephane olacak.
Kafa vurmanın ölümcül olacağını akılda tutarak rakiplerinizi düşürmek için nişan alın ve vurun. Rakiplerinizi yenin ve bu eğlenceli mini Battle Royale'ı gerçek PUBG tarzında kazanan son kişi olun.
Oyunun tadını çıkar Mini Savaş Royale tarzı PUBG, ücretsiz, bizim seçtiğimiz PUBG oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer PUBG oyunları

Apex Efsaneleri ÇevrimiçiSavaş Royale ZombieBattle Royale OnlineCraftnite.ioSurviv. Io Savaş RoyaleFortnite IOSavaş Royale SurvivalMinecraft Savaşı RoyaleKask Royale IOCrazynite IOSon IOBıçak Bıçakları IOAgario Battle RoyaleGangsterz IOSlither. IoPiksel Savaşı RoyaleDuty Mobile'ın ÇağrısıKilitlenme çizPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodBlade.ioFortnite çevrimiçiSolucan Royale IOÇılgın Rush IOÖlüm turnuvası Multiplayer OnlineKarnage. IoTetris 99Garry's Mod freeFortnite Zombies onlineAcımasız savaş royaleKadro Royale IOGarry'ın Mod Prop HuntKim kim FortniteSlaim-ioNuggetroyale. IoZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleNightwalker IOFreefall Tournament: Battle RoyaleGun Battle
Go to TOP