Piksel Hedefleme

Piksel Hedefleme

  • hisse
  • Reload


📝 Bu oyun hakkında


Piksel Hedefleme
Piksel HedeflemePiksel HedeflemePiksel HedeflemePiksel Hedefleme

🌟 Rating
5 / 5 of 6 votes

Pixel Aiming' de, bu şehrin en acımasız katili olmanız ve bir keskin nişancı tüfeği kullanacağımız tüm yayaları öldürmeniz gerekecek. Tüm hedeflerine, bunun için sahip olduğumuz süre bitmeden önce sona erdirmek için büyük bir amaç göstermek zorundayız.
Herhangi bir mermiyi hedeflemek ve kaçırmamak için PC' nizin faresini veya mobil cihazınızın dokunmatik ekranını kullanın, aksi takdirde hedefinize zamanında ulaşmak daha zor olacaktır. Seviyelerde ilerledikçe, mağdurların sayısı artacak ve onları Piksel Hedeflemede öldürmek için daha hızlı olmanız gerekecek. .
Oyunun tadını çıkar Piksel Hedefleme, ücretsiz, bizim seçtiğimiz sniper oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamak
Diğer sniper oyunları

Piksel gücüHapishaneden Çöp Adamdan KaçışStreak TV' yi öldürSWAT: Zombileri ÖldürmekHavaalanı Clash 3DBay Bullet ÇevrimiçiKlasik Tavuk ÇekimiSlaim-ioSilah Kulübü AtıcıŞeker patlamasıÇekim: Zombie ShooterOkçuluk grevKüp savunmaZombi keskin nişancıCadılar Bayramı Shooter 3DDart Tekerleği3D' yi AtınTopu vurmakBlasty şişeleriNoel hediyelerini savun3D RoyaleFPS Sniper Shooter: Savaşta KalmaPower Rangers Süper Megaforce: Blaster X-Borg3D mermilerin öfkesiMinecraft ShootersZombi GezegeniSavaş Bölgesi: 3D Paralı AskerlerAtıcılıkZombie Pixel Combat: Çok OyunculuAvcılık dinozorlarıZombi MücadelesiLiderin GreviSkar: Ölüm Maç GTA tarzıBubble Shooter SagaYandere Senpai öldürmeZombie InvasionKeskin nişancı vs zombiMinecraft 7 kanlı silahKartwars. IoÇılgın saldırı: blok kavga
Go to TOP